Metro R&B


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Metro R&B

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Metro R&B, Karnaval grubunda yer alan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca R&B tarzında yayın yapan radyo kanalı, dinleyicilerine kesintisiz bir yayın sunmaktadır. R&B blues ve rap karışımı bir müzik tarzıdır. Aslına bakılırsa R&B hakkında bilgisi olmayan bir kişi bile muhakkak bir yerde R&B müzik dinlemiştir. Buradan da anlaşılacağı üzere hayatımıza girmiş olan müzik tarzlarından bir tanesidir.

Metro ve Karnaval'ın birleşimiyle oluşan bu radyo kanalı kalitesini sonuna kadar hissettirmektedir. Yayınlarında R&B tarzında yayın yapan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz olarak yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından hazırlanan şarkı listesiyle dinleyicilerine en kaliteli şarkıları sunmaktadır.


R&B ve Rap'in en doğru adresi Metro R&B

Her ne kadar R&B üzerine kurulmuş bir radyo kanalı olsa da, yayınlarında rap müzikle karşılaşmakta mümkündür. Radyo içeriği olarak yabancı müzik paylaşımı yapılmaktadır. Karnaval grubunun deneyimi Metro R&B radyosu üzerinde hissedilmektedir. R&B ve Rap müzik severler için Metro R&B en doğru seçimlerden bir tanesi olacaktır.

Metro R&B kanalının herhangi bir yayın frekansı bulunmamaktadır. Ancak canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Metro R&B kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Karnaval'ın mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek, istediğiniz yerden, dilediğiniz zaman Metro R&B kanalının canlı yayınlarına erişebilirsiniz. Son olarak radyoda çalan son on şarkının bilgisine ulaşmak için Karnaval'in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  • Telefon:+90 212 368 6200
  • Web:https://karnaval.com/radyolar/metrornb
  • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
  • Benzer Aramalar:Metro R&B