Metro FM


Oy: 3.45833 Toplam oylayan: 1
Metro FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Metro Fm


Türkiye'de yabancı müziğin en önemli öncülerinden biri olarak bilinen Metro FM bünyesinde birbirinden değişik ve en güncel hit parçaları bulabilir ve günün 24 saati büyük bir keyif içerisinde dinleme şansına bulabilirsiniz. Ağırlıklı olarak yabancı parçaları dinleyiciler ile buluşturan Metro FM, Amerika ya da Avrupa ile birlikte dünyanın birçok farklı noktasından farklı sanatçıların şarkılarını değişik saatlerde ve farklı duygu yoğunluğuna göre radyoda dinletmekte ve güzel bir şölen sunmaktadır. Ülke çapında farklı frekanslarda ulaşabileceğiniz bu kaliteli radyo aynı zamanda Türksat üzerinden de dinleme olanağı vermektedir. Elbette artık diğer tüm radyolarını olduğu gibi web üzerinden de bu büyük radyo dinle fırsatı bulabilir ve güncel olan tüm yeni yabancı parçaları bulabilirsiniz.
 
En hit parçalar
 
Günümüzün en çok tutulan ve dünya çapında büyük bir beğeniyle dinlenen birbirinden farklı yabancı parçaların radyoda verildiği Metro FM kapsamında üstelik Türkiye’de büyük bir üne sahip birbirinden farklı radyolar ve DJ’ler de çalışmaktadırlar. Bunlar arasında özellikle Kadir Çöpdemir ve eski ünlü Beşiktaşlı futbolcu alan Pascal Nouma ile birlikte yapılan ara gaz programı büyük bir beğeniyle dinlemekte ve özellikle de trafikte olan herkes adına büyük bir eğlence fırsatı sunmaktadır. Birbirleri ile atışarak güzel bir sohbet yapan bu ikili aynı zamanda program içerisinde birbirinden farklı yerli ve yabancı şarkıları da yine dinleyicisine sunmakta ve güzel bir zaman geçirme imkanı vermektedir.
 
Eski ya da yeni birçok farklı şarkı
 
Günümüz parçalarının yanı sıra yine eski dönemlerden kalma birbirinden farklı güzel şarkıları da belirli zamanlarda radyoda dinleyicilerine sunan Metro FM, bu özelliği sayesinde birçok kişiyi eskilere götürmektedir. Aşk şarkıları veya eğlenceli pop şarkıları ile birlikte rock müzikleri eşliğinde de farklı zamanlarda güzel bir resital sergileyen bu kaliteli radyo dinlemek için tek yapmanız gereken siteye girmektir. Ardından site içerisinden radyo bularak hemen bağlantı kurup birbirinden farklı parçaları ve en güzel programları dinleyerek gündüzü pozitif bir şekilde geçirme şansını elde edebilirsiniz. Hiçbir bağlantı problemi ile karşılaşmadan dilediğiniz her noktada farklı cihazınız eşliğinde radyoya bağlanabilir ve en kaliteli müzikleri dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:+90 212 368 6200
  • Web:https://metrofm.com.tr/
  • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/MetroFm/
  • Twitter:https://twitter.com/Metro_FM
  • Benzer Aramalar:metro fm dinle, metro fm canlı dinle, yabancı radyo kanalları