Metro 90'lar


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Metro 90'lar

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Metro 90'lar, Karnaval grubunda yer alan radyo kanallarından bir tanesidir. Adından da anlaşılacağı üzere nostaljik müzik yayını yapmaktadır. Yayın içeriği olarak yabancı müzik paylaşımı yapmaktadır. 90'larda efsaneleşmiş ve popüler olan şarkılarıyla tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine yayın yapan bir radyo kanalıdır.

Nostaljik müziklerden hoşlanan, o zamanlarda yaşamış olan ve efsaneleşen şarkıları dinlemek için Metro 90'lar en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Bilindiği gibi Metro FM, ülkemizdeki en önemli radyo kurumlarından bir tanesidir. Farklı radyo formatlarıyla tüm Türkiye'deki insanlara hitap eden yayınlara sahiptir. Radyoculuk konusunda oldukça iddialı olan Metro FM nostaljik şarkılara da el atmaktadır.


Nostaljik Yabancı Müziğin Adresi

Yabancı müzik ve eski şarkıları seven dinleyicilerimiz için en iyi radyo kanallarından bir tanesi Metro 90'lardır. Karnaval grubunda yer almasından dolayı kaliteyi sonuna kadar hissettirmektedir. Tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle hazırlanan şarkı listeleriyle 7/24 yayın hayatını sürdürmektedir. Aynı zamanda radyoculuğu büyük bir disiplin içerisinde sürdürmektedir.

Metro 90'lar radyosunun herhangi bir karasal yayını bulunmamaktadır, ancak canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Metro 90'lar radyosunun canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Karnaval uygulamasını kullanarak Metro 90'lar yayınına erişebilirsiniz. Karnaval grubunun resmi web sitesinde Metro 90'larda paylaşılan son on şarkıya da erişebilirsiniz.

  • Telefon:+90 212 368 6200
  • Web:https://karnaval.com/radyolar/metro90lar
  • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/MetroFm/
  • Twitter:https://twitter.com/metro_fm
  • Benzer Aramalar:Metro 90'lar