Metro 80'ler


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Metro 80'ler

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Metro 80'ler, Karnaval grubunda yer alan radyo kanallarından bir tanesidir. Adından da tahmin edeceğiniz üzere nostaljik yayınlar yapan bir radyo kanalıdır. Metro 80'lerin yayın içeriği de oldukça geniştir. Sadece yabancı müzik yayını yapan radyo kanalında eski zamanların en popüler pop, rock, disco tarzlarındaki şarkılarını dinleyicileriyle paylaşmaktadır.

Yayınların da sadece nostaljik müzik yayını yapan radyo kanalındaki paylaşılan şarkılar tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle seçilmektedir. Aynı zamanda Karnaval grubunda yer almasından dolayı kaliteyi sonuna kadar hissettirmektedir. Karnaval grubu Türkiye'nin en iyi radyo kurumlarından bir tanesidir ve işini büyük bir disiplin içerisinde sürdürmektedir.


80'lere Dair Her Şey!

Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde nostaljik müzik paylaşımı yapan radyo kanalı dinleyicileri tarafından sevilerek dinlenmektedir. Eski zamanların en popüler şarkılarıyla eskiye doğru yolculuk yapabilirsiniz. Metro 80'ler, nostaljik yabancı müzik severler için en iyi kanallardan bir tanesidir. Aynı zamanda Karnaval'ın web sitesine girerek radyoda en son çalınan on şarkıya da ulaşabilirsiniz.

Metro 80'ler radyosunun herhangi bir karasal yayını bulunmamaktadır ve sadece internet üzerinden yayınlarını sürdürmektedir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Metro 80'ler radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Karnaval grubunun mobil uygulamasını kullanarak hem Metro 80'ler radyosunu hem de diğer Karnaval radyolarını dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:+90 212 368 6200
  • Web:https://karnaval.com/radyolar/metro80ler
  • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/MetroFm/
  • Twitter:https://twitter.com/Metro_FM
  • Benzer Aramalar:Metro 80'ler