Meşk FM


Oy: 2 Toplam oylayan: 1
Meşk FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Meşk FM, merkezi Adana olan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği ağırlıklı olarak arabesk ve slow müzik tarzındadır ancak karma yayınlara sahiptir. Yayın merkezi Çukurova'da bulunan Meşk FM'in başta Adana ve Mersin olmak üzere çevre illerde karasal yayın üzerinden dinlenebilmektedir. Aynı zamanda internet üzerinden tüm Türkiye'den dinlenebilmektedir.

Arabesk müzik ve slow müzik konusunda en popüler olan ve dillerden düşmeyen şarkılarla gün boyunca dinleyicilerine yayın yapmaktadır. Kesintisiz olarak büyük bir disiplin içerisinde yayınlarına devam eden Meşk FM tüm Adana'da sevilerek dinlenmektedir. Tecrübeli ve başarılı yayın ekibi sayesinde en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.


Adana'nın Arabesk ve Slow Müzik Radyosu Meşk FM

Meşk FM, Adana'da arabesk müzik ve slow müzik dinlemek isteyen radyo severler için en iyi alternatiflerden biridir. Yıllardır süren yayınlarındaki tecrübeli ve başarılı yayıncılarının özenle seçtiği şarkılar tüm gün boyunca dinleyicilere aktarılmaktadır. Arabesk müzik ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi olduğu için büyük bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir.

Meşk Fm dinlemek için Adana ve çevre illerden 95.5 frekansını kullanarak karasal yayına ulaşabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Meşk FM'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca Meşk FM'in mobil uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamayı kullanarak istediğiniz yerden Meşk FM'in yayınlarına ulaşabilirsiniz.

  • Telefon:0 322 227 95 50
  • Web:www.meskfm.com.tr
  • Adres:Reşatbey Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı Adana Ticaret Merkezi Kat:14 No:74 Seyhan ADANA 01080 Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/meskfm.com.tr/
  • Twitter:https://twitter.com/meskfm
  • Benzer Aramalar:Meşk FM