Mercan FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Mercan FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Mercan FM, Giresun'da yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği olarak Türkçe pop müzik yayını yapan radyo kanalı alanında en iyilerden bir tanesidir. Karadeniz bölgesinde pop müzik sevdiren radyo kanalı olarak bilinmektedir. Aynı zamanda Giresun ve çevresinde karasal yayına sahip olan bir radyo kanalıdır.

Karasal yayının Giresun'da bulunmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi Karadeniz bölgesindedir, ancak internet üzerinden sunulan radyo yayınlarıyla tüm dünyaya hitap etmektedir. Pop müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olan Mercan FM işini büyük bir disiplin içerisinde devam ettirmektedir.


Mercan FM bizim değil, Mercan FM sizin radyonuzdur

Mercan FM yayınlarında 'Mercan FM bizim değil, Mercan FM sizin radyonuzdur' ve 'Karadeniz'in en güçlü sesi' sloganlarını kullanmaktadır. Türkçe pop konusunda oldukça kaltieli içerikler sunan Mercan FM, tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine müzik keyfi yaşatmaktadır. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkılar sunulmaktadır.

Mercan FM'in Giresun bölgesinde karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Giresun'da Mercan FM dinlemek için 101.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Mercan FM'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Mercan FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 454 581 4338
  • Web:http://www.mercanfm.com.tr
  • Adres:Mercan FM Yayıncılık A.Ş, Erzikıran Yolu Üzeri No:37 Eynesil / Giresun - Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/mercanfm101.5mhz
  • Twitter:https://twitter.com/mercanradyo
  • Benzer Aramalar:Mercan FM