Ünye Melodi Fm


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Ünye Melodi Fm

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Ünye Melodi Fm, Ordu'nun yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içerisinde kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgede en sevilen radyolardan bir tanesi haline gelmiştir. Aynı zamanda Ordu bölgesine karasal yayın hizmeti veren radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır.

Yayın merkezinin Ünye'de bulunmasından dolayı en fazla dinleyiciye bu bölgeden hitap etmektedir. Aynı zamanda çevrimiçi yayınları sayesinde internet üzerinden kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Meledi FM, karışık tarzda bir yayın yaptığı için 7'den 70'e herkese hitap eden bir içerik sunmaktadır.

Melodi FM, Ordu'nun önde gelen radyolarından bir tanesidir. Uzun dönem boyunca yayın yapan radyo kanalı büyük bir disiplinle çalışmaktadır. Melodi FM'in gün içerisinde düzenlediği programlarıyla hem bilgilendirici hem de eğlenceli bir içerik sunmaktadır. Ayrıca karışık bir müzik tarzında yayın yapan radyo kanalı hemen hemen her kesime hitap etmektedir.


Melodi FM; Ordu'nun Sesi

Melodi FM'in temelleri 1992 senesinde atılmıştır. Ardından 20 Eylül 2004 tarihinde Ünye Ordu FM adı altında yayın yapmaya başlamıştır. Radyoculuk anlamında kendi bölgesine pek çok yenilik getiren radyo kanalı aynı zamanda sabah saatlerinde haber yayını yapmaktadır. Bu haberlerde halkı, hem bölgesel olaylar hem de ülke genelinde yaşanan gelişmeler hakkında bilgilendirmektedir.

Melodi FM, 25 senedir radyo yayını yapmaktadır. Dolayısıyla tecrübeli bir yayın kadrosuna ev sahipliği yapıyor. Bu tecrübesini radyo programlarının kalitesiyle ortaya koymaktadır. Dinleyicilerin taleplerini göz önünde bulunduran radyo kanalı aynı zamanda radyoda paylaştığı şarkıları profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilmektedir.

Melodi FM teknik anlamda da iyi işlere imza atmaktadır. Hemen hemen Ordu'nun tamamına karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için teknolojik ekipmanlara yer vermektedir. Teknolojik ekipmanları sayesinde hem karasal hem de internet üzerinden yürüttüğü yayınları kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Melodi FM'in Ordu'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Ordu'da Melodi FM dinlemek için 90.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Melodi FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Melodi FM'e ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:(0452) 324 88 00
  • Web:http://www.melodifm.net
  • Adres: Kaledere Mahallesi, Hükümet Cd. No:62/5, 52300 Ünye/Ordu
  • Facebook:https://www.facebook.com/unyemelodifm/
  • Benzer Aramalar:Ünye Melodi Fm