Melodi FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Melodi FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Melodi FM, Hatay'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı aynı zamanda Hatay'da karasal yayına sahiptir. Bunun yanında genel yayın içeriği olarak slow müzik ve özgün halk müziği yayını yapmaktadır. Aynı zamanda Hatay'ın en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir.

Karasal yayınının Hatay'da bulunmasından dolayı en çok dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınlarıyla tüm dünyadan dinlenebilmektedir. Farklı tarzdaki müziğiyle beraber farklı kesimlere hitap eden bir radyo kanalı haline geldi ve bunun üzerine Hatay'da en çok dinlenenler arasına girdi.


Hatay'ın radyosu Melodi FM

Melodi FM, gün boyunca sürdürdüğü yayınlarıyla en kaliteli içeriği sunmaktadır. Günümüzde radyoculuğun önemi giderek azalsa bile tüm gün boyunca büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli şarkıları sunmaktadır.

Melodi FM'in Hatay'da karasal yayını olduğundan bahsetmiştik. Hatay'da Melodi FM dinlemek için 98.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Melodi FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Melodi FM'in mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Melodi FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0530 120 98 50
  • Web:http://www.melodiradyo.com
  • Adres:Akdeniz Mh. Şükrü Güçlü Cd. No:33/11 Defne / Hatay
  • Facebook:https://www.facebook.com/hataymelodifm/
  • Benzer Aramalar:Melodi FM