Melankolik Home


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Melankolik Home

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Melankolik Home, Radyo Home bünyesinde yer alan bir kanaldır. Adından anlaşılacağı üzere genel olarak melankolik şarkı paylaşımı yapmaktadır. Ara ara ise yöresel türküler ve slow şarkılara yer verildiği görülebilir. Bununla birlikte en temel olarak arabesk ve fantezi müzik türünde yayın yapan bir radyo kanalıdır. Adının hakkını vererek en melankolik şarkıları paylaşmaktadır.

Radyo Home grubunda yer alan bu radyo kanalı kaliteyi hissettirmektedir. Tecrübeli ve başarılı ekibi sayesinde oldukça verimli bir yayın akışına sahiptir. Kesintisiz olarak 7/24 arabesk müzik yayını yapmaktadır. Arabesk müzik severler için çok iyi bir alternatif olacaktır. Melankolik Home radyosunun en güzel yanlarından bir tanesi kesinlikle hiç bir reklama yer vermemesidir.


Melankoliklerin Yeri

Arabesk müzik kültürümüzün bir parçasıdır. Bu müzik tarzını benimsemiş ve yaşam tarzı olarak gören bir çok kişi vardır. Arabesk müzik içerik olarak aşk, keder ve dert barındırmaktadır. Melankolik Home radyosu da sizin dertlerinize ortak olmaktadır. Büyük bir kitleye sahip olan arabesk müziği en iyi şekilde temsil etmek için çalışan bir radyo kanalıdır.

Melankolik Home radyosu herhangi bir frekansa sahip değildir. Dolayısıyla sadece internet üzerinden takip edilebilir. Radyo Home grubuna ait olduğu için Radyo Home'un resmi sitesinde bulunmaktadır. Ayrıca canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Melankolik Home radyosunu takip edebilirsiniz. Bununla berbaer mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Melankolik Home radyosuna erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 212 437 85 85
  • Web:radyohome.com
  • Adres: Otakçılar Cad. No.78 Eyüp/İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohome/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo_home
  • Benzer Aramalar:melankolik home, melankolik home dinle