Mega FM Aydın


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Mega FM Aydın

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Mega FM, Aydın'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti veren radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesidir. Yayın tarzı olarak karışık tarzda müzik yayını yapan radyo kanalı aynı zamanda Aydın bölgesine karasal yayın hizmeti vermektedir.

Mega FM'in karasal yayın merkezi Aydın'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi burada yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından erişim sağlanabilmektedir. Mega FM'in yayın tarzı karışık tarzda ilerlediği için hemen hemen her kesime hitap eden bir yayın içeriğine sahiptir.

Mega FM'in yayınları tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde ilerlemektedir. Mega FM'de pop, tükü, arabesk, slow müzik gibi farklı tarzlara yer verilmektedir. Aynı zamanda radyoda düzenlenen programlar oldukça kaliteli şekilde ilerlemektedir. Böylece dinleyicilere en iyi hizmet sunulmaktadır.


Mega FM; Aydın'ın sesi

Mega FM, 1993 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi olan radyo kanalı büyük bir disiplinle yayınlarını sürdürmektedir.

MEGAŞ Radyo TV Yayıncılık ve Reklamcılık A.Ş bünyesinde yer alan radyo kanalı dinleyicileri tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmektedir.

Mega FM oldukça köklü bir radyo kanalı olduğu için oldukça tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Radyoda düzenlenen programlarda geleneklerimize ve Türkçe'mize gerekli olan değer verilmektedir. Ayrıca radyoda paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Mega FM'in sadece yayın ekibi değil aynı zamanda teknik ekibi de oldukça iyi işler ortaya çıkarmaktadır. Tüm Aydın bölgesine karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesi ile yayın yapmak için teknolojik ekipmanlardan yararlanmaktadır. Bununla beraber hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunulan yayınlarını kesintisiz şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Mega FM'in Aydın bölgesinde karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Aydın'da Mega FM dinlemek için 105.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Mega FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Mega FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(256) 315 38 51
  • Web:http://www.radyomegafm.com/
  • Adres: Altıntaş Mh. 332 Sk. No:21 K:3 09800 Nazilli / Aydın
  • Benzer Aramalar:Mega FM