Mega FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Mega FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Mega FM, Kocaeli'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde radyo hizmeti sağlayan radyo kanalı genel olarak Türkçe pop müzik tarzında yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Kocaeli'de karasal yayın imkanı sağlayan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir.

Kocaeli'de karasal yayın yapan radyo kanalının doğal olarak en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sağlanan yayınlarıyla Kocaeli haricindeki bölgelerden de dinlenebilmektedir. Bunun yanında Türkçe pop müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır.

Mega FM'in gün içerisinde yaptığı yayınlarla kalitesini ortaya koymuştur. Bilindiği gibi ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi pop müziktir. Mega FM'de bu büyük kitleyi hedef alarak yayınlarını bu tarzda yapmaktadır. Böylece hem güncel pop müzikleri dinlemek için hem de popüler müzikleri dinlemek için Mega FM'i tercih edebilirsiniz.


Mega FM; Kocaeli radyosu

Kurulduğu günden bu yana Kocaeli'de kesintisiz radyo yayını sunan radyo kanalı bölgedeki en iyi radyolardan bir tanesi haine gelmiştir. Aynı zamanda magazin, bilişim, spor, haber gibi programlara da yer yermektedir. Böylece yayın çeşidini arttırarak farklı kesimlere de hitap etmektedir. Aynı zamanda sadece müzik değil kültür yayınları da yapmaktadır.

Mega FM'in yayıncı kadrosu oldukça profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Hem gün içerisinde düzenlenen programlarda hem de radyoda yayınlanan şarkılarla kalitesini ortaya koymaktadır. Mega FM'de yayınlanan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Mega FM'in sadece yayın ekibi değil, aynı zamanda teknik ekibi de işinde oldukça iyidir. Tüm Kocaeli bölgesine karasal yayın imkanı sağlayan radyo kanalı ayrıca en iyi ses kalitesiyle yayınlarını sürdürmeyi amaçlamaktadır. Bunun yanında hem internet yayınlarını hem de karasal yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Mega FM'in Kocaeli'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Kocaeli'de Mega FM dinlemek için 106.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Mega FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Mega FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:02623249615
  • Web:www.megafm.com.tr
  • Adres:M.Alipaşa Mh. Erkan Sk. No:25/2 İzmit - KOCAELİ
  • Facebook:https://www.facebook.com/enmegaradyo
  • Twitter:https://twitter.com/enmegaradyo
  • Benzer Aramalar:Mega FM