Medya Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Medya Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Medya Radyo, Mersin'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek takip edilmektedir. Medya Radyo'nun yayın tarzı karışık bir şekilde ilerlemektedir. Aynı zamanda Medya Radyo Mersin halkına karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Medya Radyo'nun yayın merkezi Mersin'de yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Medya Radyo karışık bir yayın tarzına sahip olduğu için geniş bir hedef kitlesine sahiptir.

Medya Radyo her ne kadar karışık tarzda yayın yapsa bile ağırlıklı olarak pop müzik tarzında yayınlara yer vermektedir. Bununla beraber Türk halk müziği, arabesk, fantezi, slow gibi tarzları da dinleyicilerine sunmaktadır. Aynı zamanda radyoda günün farklı saatlerinde düzenlenen programlarla kalite en üst seviyede tutulmaktadır.


Medya Radyo; Mersin'in Sesi

Medya Radyo kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Her ne kadar radyoculuğun önemi günümüzde azalmış olsa bile Medya Radyo büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir. Ayrıca yayınlanan programlarda Türk örf, adetlerine ve Türkçe'mize gerekli olan önem verilmektedir.

Medya Radyo uzun sürelerden beri yayın yaptığı için oldukça tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Günün farklı saatlerinde radyoda yayınlanan programlarıyla dinleyicilere keyifli sohbet içeren programlar sunulmaktadır. Bunun yanında Medya Radyo'da paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Medya Radyo'nun teknik ekibi de oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. Hemen hemen Mersin'in büyük bir kısmına karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm bunların yanından hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Medya Radyo'nun Mersin'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Mersin bölgesinde Medya radyo dinlemek için 90.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Medya Radyo'yu dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Medya Radyo'yu takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0324 337 02 01 - 0541 258 59 59
  • Adres:Mahmudiye Mah. Bahçeler Cad. Matiat Sitesi 27/22 Akdeniz/MERSİN
  • Benzer Aramalar:Medya Radyo