Medya FM


Oy: 4 Toplam oylayan: 1
Medya FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Medya FM, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Günün her saatinde yayın hizmeti veren radyo kanalı bölgenin en sevilen radyoları arasında yer almaktadır. Medya FM aynı zamanda İstanbul'da karasal yayın yapmaktadır. Medya FM'in yayın tarzı ise ağırlıklı olarak türkülerden oluşmaktadır.

Medya FM, İstanbul'dan yayın yaptığı için dinleyicisinin büyük bir kısmı bu bölgede bulunmaktadır. Bunun yanında internetten yayın hizmeti sunan radyo kanalı dünyanın dört bir yanına sesini ulaştırmayı başarmıştır. Türkü dinlemek isteyen radyo severler için Medya FM en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Medya FM'in yayınlarının büyük bir kısmı türkü ve yöresel müziklerden oluşmaktadır. Ülkemize özgü olan türküleri yayınlayan radyo kanalı kendine has bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır. Aynı zamanda gün içerisinde düzenlenen programlarıyla dinleyicisine keyifli bir radyo içeriği sunmaktadır.


Medya FM; İstanbul'un Sesi

Medya FM, 'Türkülere gönül verenlerin radyosu' sloganını kullanmaktadır. Türk halk müziğini tam anlamıyla yansıtan radyo kanalı en kaliteli türküleri dinleyicisi ile paylaşmaktadır. Uzun senelerden beri yayınlarını sürdüren Medya FM her kesime kucak açan bir radyo içeriğine sahiptir.

Anadolu'nun önemli bir parçası olan türkülerimizi yayınlayan radyo kanalı oldukça deneyimli bir yayın ekibine sahiptir. Zaman zaman dinleyicilerinin taleplerine de kulak veren radyo kanalı geniş müzik arşivi sayesinde en kaliteli müzikleri özenle seçerek dinleyicisi ile buluşturmaktadır.

Medya FM teknik alt yapı olarak da oldukça güçlü bir radyo kanalıdır. Çamlıca tepesinde bulunan 15 kW gücündeki vericisi sayesinde İstanbul'un neredeyse tamamına karasal yayınını ulaştırmayı başarmıştır. Aynı zamanda teknolojik ekipmanları sayesinde dinleyicisine sorunsuz ve kesintisiz bir içerik sunmaktadır. Medya FM ilkeli ve saygılı bir yayın sunarak dinleyicisinin beğenisini kazanmayı da başarmıştır.

Medya FM'in İstanbul'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. İstanbul'da Medya FM dinlemek için 93.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Medya FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Medya FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0212 282 70 71
  • Web:https://www.medyafm.com.tr
  • Adres:Göztepe Mah. İnönü Cad. Başkule Plaza Kat:5 D.20 Bağcılar/ İSTANBUL
  • Facebook:https://www.facebook.com/93.9MedyaFm/
  • Benzer Aramalar:Medya FM