Maziden Bir Demet


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Maziden Bir Demet

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Maziden Bir Demet radyo kanalı İstanbul'dan yayın yapmaktadır. Günün her saatinde radyo hizmeti sağlayan radyo kanalı kendine has bir dinleyici kitlesine sahiptir. Maziden Bir Demet radyo kanalının herhangi bir karasal yayını bulunmamaktadır. Yayın tarzı ise adından anlaşılacağı üzere nostaljik müzik üzerine kurulmuştur ve Türk sanat müziği yayını yapmaktadır.

Maziden Bir Demet radyosu herhangi bir karasal yayına sahip olmadığından dolayı sadece internet üzerinden dinlenebilmektedir. Oldukça geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan radyo kanalı diğer radyolardan farklı bir tarzda yayın yapmaktadır. Türk sanat müziği dinlemek ve nostalji yaşamak isteyenler için Maziden Bir Demet Radyo en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır.

Bu radyo kanalı Radyo Home gurubunun bir parçasıdır. Sadece belli bir alanda yapmasına rağmen oldukça fazla dinleyiciye seslenmektedir. Kalitesinden ödün vermeyen radyo kanalı dinleyicilerinin taleplerini de göz önüne bulundurarak programlarını bu doğrultuda düzenlemektedir.


Maziden Bir Demet; İstanbul'un Sesi

Türk sanat müziği herkes için ayrı bir yere sahiptir. Azımsanmayacak bir dinleyici kitlesine sahip olan müzik tarzını radyodan dinlemek isteyenler için Maziden Bir Demet radyosu tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Kalitesini ispatlamış olan radyo kanalı büyük bir disiplinle çalışmalarını sürdürmektedir.

Her ne kadar çok eski bir radyo kanalı olmasa bile Radyo home gurubunda olduğu için tecrübeli yayıncılar tarafından yönetilmektedir. Bu sayede kalitesini ispatlamayı başarmıştır. Oldukça geniş bir müzik arşivine sahip olan radyo kanalı dinleyicisine ne kaliteli şarkıları sunmaktadır.

Teknik anlamda da oldukça güçlü bir ekibe sahip olan radyo kanalı son derece teknolojik ekipmanlarla yayın yapmaktadır. Bu sayede oldukça iyi bir ses kalitesi sunmaktadır. Aynı zamanda kesintisiz ve sorunsuz bir yayın akışına sahiptir.

Maziden Bir Demet radyo kanalının herhangi bir karasal yayına sahip olmadığını belirtmiştik. Bu yüzden sadece internet üzerinden dinlenebilmektedir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Maziden Bir Demet radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 212 437 85 85
  • Web:radyohome.com
  • Adres: Otakçılar Cad. No.78 Eyüp/İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohome/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo_home
  • Benzer Aramalar:Maziden Bir Demet