Max FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Max FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Max FM, Ankara'nın radyo kanallarından bir tanesidir. Bölgedeki diğer radyo kanallarına göre farklı bir içeriğe sahip olan radyo kanalında daha çok klasik, jazz, rock, alternative,pop tarzlarında müzik yayını yapılmaktadır. Ayrıca yabancı müziklere yer vermektedir. Bunun yanında Max FM'in Ankara'da karasal yayın hizmeti bulunmaktadır.

Karasal yayınının bulunduğu konumundan dolayı en fazla dinleyiciye bu bölgede ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın hemen hemen her kesiminden ulaşılabilmektedir. Ayrıca yayın tarzı ile kendisine has bir kitle elde etmiştir.

Max FM, aslında Amerika'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Ancak geniş bir yayın ağına sahip olduğundan dolayı Ankara ofisi ve Avrupa'ya yayın sunmak için Londra ofisi bulunmaktadır. Böylece sadece kendi ülkesinde değil evrensel bir yayına sahiptir. Ayrıca rock, jazz ağırlıklı yayınlarıyla diğer radyolardan ayrılmaktadır.


Max FM; Ankara'nın Radyosu

Max FM, KBN grubuna ait olan bir radyo kanalıdır. Yayın hayatına başladığı günden bu yana kesintisiz bir yayın hizmeti vermeyi başarmıştır. Max FM, her ne kadar yabancı bir radyo kanalı olsa bile gün içerisinde Türk yayıncılar tarafından düzenlenen radyo programlarına yer vermektedir.

Max FM, yayın hayatını ilkeli ve saygılı bir şekilde yürütmektedir. Kendi alanında en iyilerden bir tanesi olan Max FM, çok geniş bir yayın arşivine sahiptir. Hem nostaljik şarkılara, hem kült şarkılara hem de yeni şarkılara yer vermektedir. Ayrıca yayıncılar Türkçe'mize ve geleneklerimize gerekli olan önemi göstermektedir.

Max FM, tahmin edileceği üzere teknik konularda da oldukça başarılıdır. Hi-Tech teknolojisi ile yayın yapan Max FM aynı zamanda Ankara'nın hemen hemen her kesimine yayınını ulaştırmayı başarmıştır. Stüdyosunda teknolojik ekipmanlara yer veren radyo kanalı dinleyicisine kesintisiz ve sorunsuz bir yayın sunmaktadır.

Max FM'in Ankara'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Ankara'da Max FM dinlemek için 95.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Max FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Max FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 (312) 419 99 99
  • Web:https://www.maxfm.com.tr
  • Adres:Havuzlu Sokak 4/A Aşağı Ayrancı 06540 Ankara Türkiye
  • Facebook:www.facebook.com/maxfmmusic
  • Twitter:twitter.com/maxfmmusic
  • Benzer Aramalar:Max FM