Mavi Radyo Elazığ


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Mavi Radyo Elazığ

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Mavi Radyo, Elazığ'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının genel yayın içeriği Türk halk müziği tarzındadır. Aynı zamanda Elazığ'da karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı bölge halkı tarafından en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.

Karasal yayını Elazığ'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan radyo yayınları sayesinde Elazığ dışındaki bölgelerden kolaylıkla dinlenebilir. Özgün müzik ve Türk halk müziği konusunda alanında en iyi radyolardan bir tanesi olan Mavi Radyo tüm hızıyla yayınlarına devam etmektedir.

Ülkemize ait olan Türk halk müziği severleri için en iyi seçeneklerden bir tanesi Mavi Radyo olacaktır. Eski zamanlardan günümüze kadar gelmiş olan türküleri ve şarkıları Mavi Radyo'da dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda yayınlarında Türk örf ve adetlerine önem veren radyo programlarıyla gönülleri fethetmeyi başarmıştır.


Hayata Müzik Katın; Mavi Radyo

Mavi Radyo kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın akışı sunmuştur. Özgün tarzdaki müzikleriyle en kaliteli yayınlara imza atmaktadır. Aynı zamanda zengin ve geniş bir yayın yelpazesine sahiptir. Böylece farklı türdeki yayınlarıyla dinleyicilere çeşitlilik sunulmaktadır.

Mavi Radyo'nun teknik ekibi de işinde oldukça başarılıdır. Tüm Elazığ'a karasal imkanı sunan teknik ekibi aynı zamanda en kaliteli ses kalitesini sunmayı hedeflemektedir. Bunun yanında hem karasal yayın üzerinden hem de internet üzerinden yapılan yayınlarını kesintisiz bir şekilde gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Mavi Radyo'nun yayın ekibi ise büyük bir profesyonellikle yayınlarını devam ettirmektedir. Hem radyoda paylaşılan şarkılar hem de yayıncılar tarafından düzenlenen programlar oldukça kalitelidir. Tecrübesini gözler önüne seren radyo kanalını dinlerken stresiniz azalacak ve keyifli vakit geçireceksiniz. Mavi Radyo 7/24 yayınlarına devam etmektedir.

Mavi Radyo'nun Elazığ'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Elazığ'da Mavi Radyo dinlemek için 95.4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Mavi Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında akıllı telefonunuza mobil uygulama yükleyerek istediğiniz yerden Mavi Radyo'yu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0 424 237 27 76
  • Web:http://www.elazigmaviradyo.com
  • Adres:Yeni Mahalle Gazi Caddesi No : 38 Gökçe Apt. Kat 1 Merkez / ELAZIĞ
  • Facebook:https://www.facebook.com/elazigmaviradyo/
  • Twitter:https://twitter.com/elazigmaviradyo
  • Benzer Aramalar:Mavi Radyo