Mavi Radyo


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Mavi Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Mavi Radyo, Adana'nın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının genel yayın içeriği karma tarzdaki müzik türlerinden oluşmaktadır. Aynı zamanda Adana'da karasal yayın yapan radyo kanalı bölge halkı tarafından en çok dinlenen radyolardan bir tanesi haline gelmiştir.

Mavi Radyo'nun karasal yayını Adana'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de burada bulunmaktadır. Ayrıca internet üzerinden sunulan radyo yayınları sayesinde tüm dünyadan kolaylıkla erişilebilmektedir. Mavi Radyo'nun karma yayınları hemen hemen her kesime hitap ettiği için oldukça büyük bir kitleye sahiptir.


Adana'nın radyosu; Mavi Radyo

Mavi Radyo gün içerisinde yayınladığı şarkıların yanı sıra kültür, sanat, çevre gibi konularda da program yaparak dinleyici kitlesini bilgilendirmektedir. Mavi Radyo'da genelde yayınlanan müzik tarzları Türkçe pop, slow müzik, rock tarzlarında olmaktadır. Aynı zamanda profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkılarıyla en kaliteli yayınları dinleyicilerine sunmaktadır.

Mavi Radyo'nun Adana'da karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Adana'da Mavi Radyo dinlemek için 96.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Mavi Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Tüm bunların yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Mavi Radyo'yu dinleyebilirsiniz.

  • Web: www.adanamaviradyo.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/maviyicokseversin01/
  • Benzer Aramalar:Mavi Radyo