Mavi Gece FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Mavi Gece FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Mavi Gece FM, ilk zamanlarında Girdap FM daha sonrasında Radyo Girdap ve son olarak Mavi Gece FM olarak isim serüveni geçirmiştir. Mavi Gece FM ilk kez 13 Ekim 2012 tarihinde kullanılmıştır ve o günden bu güne aynı isimle devam etmektedir. Mavi Gece FM sadece internet üzerinden radyo yayını yapan bir radyo kanalıdır ve slow müzik konusunda oldukça başarılı işler çıkartmaktadır.

Ortalama olarak 15 senelik bir radyo geçmişi yaşayan radyo kanalı tecrübeli yayıncıları sayesinde kaliteyi hissettirmektedir. Dolayısıyla kaliteye önem verdikleri için dinleyicileri kendilerine çekmeyi başarmıştır. Özenle hazırlanan müzik listesi tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde Mavi Gece FM dinleyicileri ile paylaşılmaktadır. Günün her saatinde müzik yayını yapılmaktadır.


Mavi Gece FM

Mavi Gece FM gün içerisinde yayıncılarının yaptığı programlara sahiptir. Bu programlarda gerçekleştirilen hoş sohbetler dinleyicilere keyifli vakit sunmaktadır.Ayrıca Mavi Gece FM'in resmi web sitesinde top 10 listesi paylaşılmaktadır. Dilerseniz bu listeye göz atabilirsiniz. Aynı zamanda resmi web sitesi üzerinden şarkı isteklerinde bulunabilirsiniz.

Mavi Gece FM henüz bir karasal yayına sahip değildir. İlerleyen zamanlarda frekans yayını sahibi olacağına dair kesin bir söylemde bulunmak oldukça zor. Şimdilik sadece internet üzerinden radyo yayını yapan bir kanal olarak yayınlarını sürdürüyor. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Mavi Gece FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber Mavi Gece FM'in uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerde Mavi Gece FM'e erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0507 216 68 30
  • Web:http://www.mavigecefm.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/mavigecefm2
  • Twitter:https://twitter.com/djkorkufan
  • Benzer Aramalar:Mavi Gece FM