Martı FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Martı FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Martı FM, Antalya merkezli olan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği olarak Türkçe pop müzik yayını yapan radyo kanalı bunun yanında zaman zaman dini yayınlara da yer vermektedir. Antalya bölgesinde karasal yayına sahip olan radyo kanalı aynı zamanda internet üzerinden de yayın yapmaktadır. Böylece başta Antalya olmak üzere tüm dünyaya hitap etmektedir.

Martı FM tüm gün boyunca kesintisiz olarak yayın yapmaktadır. 1993 senesinin Ocak ayında kurulmuş olan radyo kanalı kurulduğu günden bu yana yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Türkçe pop müzik ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi olduğu için oldukça büyük bir kitleye sahiptir. Bu sayede kurulduğu günden itibaren büyük bir kitleye hitap etmektedir.


Antalya'nın sesi Martı FM

Martı FM, ATAÇ şirketler bünyesinde yer alan bir radyo kanalıdır. Yayınlarını Antalya Kolejinin kampüsünden yapmaktadır. Antalya'da en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi olan Martı FM tüm gün boyunca en kaliteli şarkıları dinleyicilerine sunmaktadır. Radyo da yayınlanan şarkılar tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanmaktadır.

Yazımızda belirttiğimiz üzere Martı FM Antalya bölgesinde karasal yayına sahiptir. Antalya bölgesinde Martı FM'i dinlemek için 98.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Martı FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Martı FM uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden radyo yayınına ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0242 238 23 20
  • Web:radyomarti.com.tr
  • Adres:Varlık mah. 180 Sok. Yılmaz Apt. No:1/8
  • Facebook:https://www.facebook.com/RadyoMarti/
  • Benzer Aramalar:Martı FM