Makam Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Makam Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Makam, İstanbul merkezli olan radyo kanallarından bir tanesidir. Yayın içeriği olarak sadece Türk sanat müziği yayınlayan radyo kanalı nostalji müziğin de adresidir. Nostaljik şarkılardan ve Türk sanat müziğinden hoşlanan kişiler için en iyi radyo seçeneklerinden bir tanesi Radyo Makam kanalıdır. Radyo Makam'da tüm gün boyunca Türk sanat müziği paylaşılmaktadır.

Türk sanat müziği geçmişte en çok rağbet gören tarzlardan bir tanesiydi ancak gün geçtikçe önemini yitirmeye başladı. Her ne kadar popülaritesi azalmış olsa bile çok büyük bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir. Makam Radyo bu dinleyiciler için kesintisiz bir şekilde her gün yayınlarını sürdürmektedir ve Türk sanat müziğinin en iyi seslerine yer vermektedir.


Türk sanat müziğinin adresi Makam Radyo

Makam radyo tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından hazırlanan şarkı listesini dinleyicileriyle paylaşmaktadır. Bununla beraber dinleyicilerinden istek alarak bu istekleri dinleyicilerin oylamasına sunuyor ve çok oy alan şarkılar radyoda yayınlanıyor. Tüm gün boyunca kesintisiz Türk sanat müziği yayını yapan Makam Radyo tüm dinleyicilerini önemsiyor.

Makam Radyo dinlemek için herhangi bir karasal yayın frekansı bulunmamaktadır, ancak canlı radyo dinlemek için web sitemizi ziyaret ederek Makam Radyo kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ne yazık ki Makam Radyo'nun mobil uygulaması da bulunmamaktadır. Web sitemizin mobil versiyonunu kullanarak Makam Radyo'yu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 212 368 62 00
  • Adres:Büyükdere Cad. C.E.M. İş Merkezi No:23/4 Şişli/İstanbul Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/Makam-Radyo-350314298448328/
  • Benzer Aramalar:Makam Radyo