Magic FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Magic FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Magic FM, Karabük'ten yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı karışık Türkçe müzik tarzında yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Karabük'te karasal yayın yapan radyo kanalı bölgenin en eski radyolarından bir tanesidir.

Magic FM'in karasal yayını Karabük'te bulunduğu için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Bununla beraber internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından dinlenebilmektedir. En sevilen Türkçe müzikleri dinleyicileriyle buluşturan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir.

Magic FM Türkçe şarkıların en iyilerini dinleyicileriyle paylaşmayı seçmiştir. Her tarzdan yayın yapan radyo kanalında en kaliteli Türkçe müzikler yer almaktadır. Aynı zamanda eskilerden bu yana dillerden düşmeyen efsane parçalara da yayınlarında yer vermektedir. Bunun yanında güncel ve popüler şarkıları da Magic FM'den takip edebilirsiniz.


Karabük'ün Sesi; Magic FM

Magic FM, 1992 senesinde kurulmuş olan radyo kanallarından bir tanesidir. Karabük'ün en köklü radyo kanallarından bir tanesi olan Magic FM, yılların getirdiği tecrübesiyle en kaliteli yayınları dinleyicilerine sunmaktadır. Karışık tarzda sunulan müzikleriyle en kaliteli yayınları dinleyicilerine sunmaktadır.

Magic FM'in yayın ekibi de oldukça profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Yıllardır yayın yapan yayıncıları sayesinde hem hoş sohbetli programlar hem de en kaliteli müziklerle radyoculuğu devam ettirmektedir. Magic FM'de yayınlanan şarkılar profesyonel yayın ekbii tarafıdnan özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Magic FM'in teknik ekibi de işinde oldukça başarılıdır. Karabük'ün tamamına karasal yayın imkanı sunan radyo kanalı teknolojik ekipmanlarıyla en iyi ses kalitesini sunmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda hem karasal yayınları için hem de internet üzerinden paylaşılan yayınları için kesintisiz bir şekilde süren yayın hizmeti vermektedir.

Magic FM'in karasal yayınının Karabük'te yer aldığından bahsetmiştik. Karabük'te Magic FM dinlemek için 92.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Magic FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Magic FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0370 4156406
  • Web:http://www.magicfm92.com.tr
  • Adres:Hürriyet Cad. Karabük İş merkezi Kat 5 No: 77 Karabük
  • Facebook:https://www.facebook.com/magicfm92/
  • Benzer Aramalar:Magic FM