Lüleburgaz FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Lüleburgaz FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Lüleburgaz FM, tahmin edeceğiniz üzere Kırklareli'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgesinin en bilinen radyolarından bir tanesidir. Aynı zamanda Kırklareli'ye karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır.

Lüleburgaz FM, Kırklareli'den yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Ayrıca internet üzerinden sürdürdüğü yayınları sayesinde ülkemizin her yerinden kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Lüleburgaz FM yayınlarını karışık tarzda sürdürdüğü için oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Lüleburgaz Fm radyoculuğu oldukça önemseyen bir radyo kanalıdır. Yayınlarında kaliteden ödün vermeyen radyo kanalı çizgisini bozmadan yayınlarını sürdürmektedir. Karışık tarzda sunduğu şarkıları arasında hem popüler şarkılara yer veriyor hem de geçmiş zamanlara dönüyor ve 80'li, 90'lı senelerin şarkılarını dinleyicileriyle paylaşıyor.


Lüleburgaz FM, Kırklareli'nin Sesi

Lüleburgaz'dan yayın yapan radyo kanalı kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Kırklareli'nin en değerli kuruluşlarından bir tanesi olan Lüleburgaz FM büyük bir disiplinle yayınlarını dinleyicilerine ulaştırmaktadır. Ayrıca kendi alanında en iyi radyo kuruluşlarından bir tanesidir.

Lüleburgaz FM, uzun senelerden bu yana yayın hayatını sürdürdüğü için profesyonel bir yayın kadrosuna sahiptir. Radyoda gün içerisinde düzenlenen programlardan da anlaşılacağı üzere kaliteden ödün vermemektedir. Aynı zamanda Lüleburgaz FM'de yayınlanan şarkılar profesyonel yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Lüleburgaz FM'in teknik ekibi de oldukça iyi işler çıkartmaktadır. Neredeyse Kırklareli'nin her yerine karasal yayınını ulaştırmayı başaran radyo kanalı bunun yanından en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Lüleburgaz FM, kendi bölgesine kesintisiz bir şekilde karasal yayınını ulaştırmaktadır.

Lüleburgaz FM'in Kırklareli'ye karasal yayın hizmeti sunduğundan söz etmiştik. Kırklareli'de Lüleburgaz FM dinlemek için 92.4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Lüleburgaz FM'i dinleyebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Lüleburgaz FM'e ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail:288 417 28 28
  • Web:http://www.luleburgazfm.net
  • Adres:Yılmaz Mah. Edirne Cad. No:33 K:2 D:8 Lüleburgaz / Kırklareli
  • Benzer Aramalar:Lüleburgaz FM