Lokum FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Lokum FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Lokum FM, Adana'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanal genel olarak popüler müziklerin yayını yapmaktadır. Lokum FM, Adana'da karasal yayına sahip olan radyo kanallarından bir tanesi olmasıyla beraber Adana'nın en sevilen radyo kanalları arasında yer almaktadır.

Lokum FM'in karasal yayınının Adana'da bulunmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın her yerinden ulaşılması mümkündür. Genellikle popüler müziklerin yayınını paylaştığı için ülkemizdeki hemen hemen herkesin ilgisini çeken bir yayın içeriğine sahiptir.


Lokum tadında en güzel şarkılar

Lokum FM, yayınlarında 'lokum tadında en güzel şarkılar' sloganını kullanmaktadır. Adana'nın en iyi radyo kanallarından bir tanesi olan Lokum FM kurulduğu günden bu yana büyük bir disiplinle yayınlarını sürdürmektedir. Lokum FM'in profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkılarıyla en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Lokum FM'in Adana'da karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Adana'da Lokum FM dinlemek için 95.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Lokum FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Lokum FM'e erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:322 459 68 16
  • Web:www.lokumfm.com.tr
  • Adres:Atatürk Caddesi Kemal Özülkü İş Merkezi Kat:15 No:62 Seyhan-Adana
  • Twitter:https://twitter.com/lokumgibiradyo
  • Benzer Aramalar:Lokum FM