Lider 01 FM


Oy: 3.75 Toplam oylayan: 1
Lider 01 FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Lider 01 FM, Adana'da yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel içerik olarak Türkçe slow müzik ve arabesk müzik yayını yapan radyo kanalı tüm Adana'da sevilerek dinlenmektedir. Adana'da karasal yayına sahip olan Lider 01 FM aynı zamanda internet üzerinden yayınlarını devam ettirmektedir. Türkiye'nin her yerinden kolayca dinlenebilir. Özellikle Adana'da çok dinlenen radyo kanalları arasında yer almaktadır.

Arabesk, fantezi ve Türkçe slow müzik yayını yapan Lider 01 radyosu yayınlarını kesintisiz olarak sürdürmektedir. Arabesk ve slow müzik ülkemizde en çok dinlenen müzik türlerinden olduğu için oldukça ilgi görmektedir. Tecrübeli ve başarılı ekibi sayesinde kaliteli yayınlarını sürdüren radyo kanalı tüm gün boyunca dinleyicilerine yayın yapmaktadır. Yayıncılık konusunu büyük bir disiplin içerisinde yürüten ekibi en iyi yayınlar için çalışmaktadır.


Adana'nın Lider Radyosu Lider 01 FM

Lider 01 FM yayınlarında paylaştığı şarkılarla gününü duygusal ve sakin geçirmek isteyenler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Lider 01 FM her ne kadar Adana'da yayın yapıyor olsa da güçlü vericileri sayesinde çevre illerden de dinlenebilmektedir. Teknik ekibi sayesinde en iyi ses kalitesinde yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Aynı zamanda programlarına konuk olan ünlülerle beraber keyifli yayınlara imza atmaktadır.

Lider 01 FM dinlemek için Adana ve çevresinde 94.3 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi ziyaret ederek Lider 01 FM kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Lider FM'in mobil uygulaması da bulunmaktadır. Bu uygulamayı kullanarak dilediğiniz yerden istediğiniz zaman canlı yayına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:0530 827 7165
  • Web:http://www.liderfm.com.tr
  • Facebook:https://www.facebook.com/LiderRadyo
  • Benzer Aramalar:Lider 01 FM