Kuzey FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Kuzey FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Kuzey FM, Trabzon'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Günün her saatinde kesintisiz bir yayın akışı sunan radyo kanalı Karadeniz bölgesinin sevilen radyolarından bir tanesidir. Kuzey FM, yayın tarzı olarak karışık tarzdaki müziklere yer vermektedir. Aynı zamanda Trabzon halkına karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Kuzey FM'in yayın merkezi Trabzon'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sürdürülen radyo yayınları sayesinde farklı bölgelerden de erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanında karışık bir yayın akışına sahip olduğu için oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Kuzey FM, Trabzon için önemli bir radyo kuruluşudur. Her ne kadar karışık bir yayın akışına sahip olsa bile ağırlıklı olarak pop müziğe yer vermektedir. Pop müzik haricinde yöresel, arabesk, Türk halk müziği, slow gibi farklı tarzlara da değinmektedir. Aynı zamanda radyoda yayınlanan programları sayesinde dinleyicilerinin eğlenceli vakit geçirmesini sağlamaktadır.


Kuzey FM; Trabzon'un Sesi

Kuzey FM, kurulduğu günden bu yana başarılı bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmış olan bir radyo kanalıdır. Farklı tarzlara yer veren radyo kanalı ilkeli bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Radyoculuk sektörünü oldukça önemseyen bir kuruluş olan Kuzey FM kaliteden ödün vermemektedir.

Kuzey FM, Trabzon'un eski radyo kanallarından bir tanesi olduğu için oldukça deneyimli bir yayıncı kadrosuna sahiptir. Yayınlanan programlarda da bu tecrübesini ortaya koyan radyo yayıncıları eğlendirici ve bilgilendirici bir içerik sunmaktadır. Aynı zamanda radyoda paylaşılan şarkılar özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Kuzey FM, teknik anlamda da çalışmalarını sürdürmektedir. Hemen hemen Trabzon'un tamamına karasal yayınını ulaştırmayı başaran radyo kanalı teknolojik ekipmanlara da önem vermektedir. Bu sayede hem iyi bir ses kalitesiyle, hem de kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Kuzey FM'in Trabzon'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Trabzon'da Kuzey FM dinlemek için 97.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Kuzey FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Kuzey FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:0462 326 26 93
  • Adres:Halilağa Mah. 423 İpekyolu Blv. Van Merkez, Van
  • Benzer Aramalar:Kuzey FM