Küpe FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Küpe FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Küpe FM 1994 senesinde yayın yapmaya başlamış bir radyo kanalıdır. Merkezi İstanbul, Silivri olan bu radyo kanalı oldukça köklüdür. Ancak bir frekans yayını bulunmamaktadır. Bunun yerine kullandıkları teknolojik aletler ile uydu ve internet yayını yapmaktadır. Küpe FM iyi bir ekibe ve ekipmanlara sahip olduğu için kaliteyi üst seviyelere taşımış bir radyodur.

İçerik olarak genelde pop müzik yayını yapan bu radyo kanalı yayınlarını kesintisiz olarak tüm gün boyunca devam ettirmektedir. Dinleyicilerine özel olarak hazırladıkları liste ile keyifli zaman geçirmelerini sağlayan ve bunu son derece yüksek kalitede yapmayı başaran bir radyo kanalıdır. Hazırlanan bu listelerde gündemde ve popüler olan pop müzikleri duymak oldukça olağandır.


Pop Müziğin Adresi

Ülkemizde en çok dinlenen müzik türü şüphesiz ki pop müziktir. Bu hareketli ve basit armoniye sahip olan müzikleri kafeler, alışveriş merkezleri gibi yerlerde çok duymaktayız. Sonuç olarak pop müzik Türkiye'nin bir parçası haline gelmiş durumda. Ayrıca trafikte olan bir çok otomobilden de pop müzik duymak mümkündür. Pop müzik dinlemek için en iyi seçeneklerden bir tanesi de Küpe FM'dir.

Başta belirttiğimiz gibi Küpe FM her ne kadar çok köklü bir radyo olsa da frekans yayını bulunmamaktadır. Şu an sahip oldukları teknoloji ile internet ve uydu üzerinden Küpe FM dinlenebilir. Dünyanın her yerinde internete bağlı olduğunuz sürece Küpe FM'i sitemizden dinleyebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama üzerinden de Küpe FM canlı radyo dinlenebilir.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0212) 727 11 11
  • Web:http://www.kupe.fm
  • Adres:Mimar Sinan mah. İlknur Sok. No:2 Silivri / İSTANBUL
  • Facebook:https://www.facebook.com/pg/KupeFm
  • Twitter:https://twitter.com/KupeFM
  • Benzer Aramalar:küpe fm dinle, küpe fm, calı radyo dinle