Kumsal Radyo


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Kumsal Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Antalya Kumsal Radyo, adından da anlaşılacağı üzere Antalya'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği olarak Türkçe pop müzik paylaşımı yapan bir radyo kanalıdır. Antalya'nın yerel radyolarından bir tanesi olan Antalya Kumsal Radyo, aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde tüm dünya üzerinden dinlenebilmektedir.

Kumsal Radyo, 10 Haziran 1994 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Oldukça eski bir tarihe sahip olan radyo kanalı, Antalya'nın köklü radyo kanallarından bir tanesidir. Başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye'de dinleyici kitlesine sahip olan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz yayınlarıyla dinleyicilerine keyfili vakit geçirme imkanı sunmaktadır.


Antalya'nın Kumsal Radyosu

Kumsal Radyo Türkçe müzik yayınlarıyla 24 saat boyunca yayın yapan bir radyo kanalıdır. Radyo yayınlarında programlar sunan yayıncıların hoş sohbetleriyle ve müzik paylaşımlarıyla oldukça başarılı bir içerik sunmaktadır. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı radyo ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli şarkılara yayınlarında yer vermektedir.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Kumsal Radyo'nun Antalya bölgesinde karasal yayını bulunmaktadır. Antalya'da Kumsal Radyo dinlemek için 103.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Kumsal Radyo'nun canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca Kumsal Radyo'nun mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden Kumsal Radyo'ya erişebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:+90(242)242 94 66
  • Web:http://www.kumsalradyo.com
  • Adres:Muratpaşa Mahallesi 574 Sokak Yaren Apartmanı Kat : 5 Daire : 15 ANTALYA/MERKEZ
  • Facebook:https://www.facebook.com/kumsalradyo/
  • Twitter:https://twitter.com/radyokumsal
  • Benzer Aramalar:Kumsal Radyo