Kralım FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Kralım FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Kralım FM, Kars'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın süren radyo kanalının genel yayın içeriği arabesk, fantezi ve türkülerden oluşmaktadır. Kralım FM'in aynı zamanda Kars'da karasal yayını bulunmaktadır Aynı zamanda bölge halkı tarafından en sevilen radyolardan bir tanesidir.

Kralım FM, Kars'da yayın yaptığından dolayı en fazla dinleyici sayısı bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde dünyanın dört tarafından erişim sağlanabilmektedir. Arabesk müzik ve türkü severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Kralım FM olacaktır.

Kralım FM yoğunluklu olarak arabesk müzik paylaşımı yapsa da Türk halk müziğini de ihmal etmemektedir. Aynı zamanda bunların yanında zaman zaman yöresel müziklere denk gelmeniz de mümkündür. Farklı tarzlardaki müziklere yer vererek çeşitlilik oluşturan radyo kanalı tüm Kars tarafından sevilerek dinlenmektedir.


Kralım FM; Kars'ın Radyosu

Kralım FM, Kars'ın eski radyolarından bir tanesidir. Kars bölgesinde oldukça köklü olan radyo kanalının eski adı Kaya FM olarak geçmektedir. Dolayısıyla Kars halkı bu radyo kanalına Kaya FM olarak da hitap etmektedir. Bölgenin en değerli kuruluşlarından bir tanesi olan Kralım FM, tüm hızıyla yayınlarını sürdürmeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana yayınlarına ara vermeyen radyo kanalı tüm gün boyunca farklı tarzlardaki müzikleriyle yayın hizmeti sunmaktadır. Radyo kanalı eski zamanlardan bu yana hizmet verdiği için yayıncıları oldukça tecrübelidir. Bu tecrübeyi gözler önüne süren radyo kanalında düzenlenen programlar hem hoş sohbetlerle hem de kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek paylaşılmaktadır.

Kralım FM'in destek ekibi de işinde oldukça profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Tüm Kars bölgesine karasal yayın imkanı sağlayan radyo kanalında kalitesi olarak da en iyisinin sunulması hedeflenmektedir. Aynı zamanda hem karasal yayın üzerinden hem de internet üzerinden yapılan yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Kralım FM'in Kars'da karasal yayın yaptığından bahsettik. Kars'da Kralım FM dinlemek için 99.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Kralım FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla Kralım FM'i istediğiniz yerden kolaylıkla dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0474 212 67 68
  • Web:http://www.kralimfm.com
  • Adres:Merkez Mah. Faikbey Cad. Zafer Apartmanı Kars Merkez, Kars
  • Facebook:https://www.facebook.com/Kralım-Fm-287218691357161/
  • Benzer Aramalar:Kralım FM