Kral Pop


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Kral Pop

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Kral Pop


 Radyolar günlük hayatın stresine ve karmaşasına kısa bir ara vermek ve zihni dinlendirmek için bazen en iyi yoldur. İnsanların gözlerini ve beynini yormadan yalnızca müzik tüm sıkıntılarından arınabilmesi ve yorgunluğunu atabilmesi kısa süreli de olsa radyolar ve oradan dinlediğimiz güzel müzikler ile sağlanmaktadır. Sabah uyanırken, işe giderken, kısa çalışma molalarında, ev dönüş yolunda ve uyumadan önce hep yanımızda olan müzik ve radyo kanalları çevremizde olup bitenlerden ve gürültüden uzak kalarak kendimizi dinlememizi ve kendimize zaman ayırmamızı sağlar.

Kral Pop Radyo ve Kral TV

 Yıllar önce televizyon ekranlarından bildiğimiz Kral Tv ve Kral fm; çaldığı dokunaklı şarkılar, eğlenceli programlar, şiir dinletileri, dinleyicileri ile buluştuğu hikayeler ve söyleşiler ile herkesin hayatında bir anı bırakmıştır. Şimdilerde ise daha çok popüler kültüre ait müzikleri çalan bir yan kanal kurmuş ve kral pop olarak dinleyenlerine hizmet vermeye başlamıştır. İnternet varlığı sayesinde artık tüm akıllı telefonlar ile gerek uygulamalar sayesinde gerekse web siteleri aracılığı ile kesintisiz olarak kral pop dinlenebiliyor. Günün her saati yayınları aksamadan aktaran bu internet siteleri değişen frekanslara bağlı olmaksızın internet üzerinden yayın akışını sağlıyor. Haftalık olarak yayınladığı Kral pop top 20, pop 10 liste gibi müzik listeleri ile haftanın hit ve popüler olan parçalarını yayınlayan kral pop aynı zamanda televizyondan da yayınına devam ediyor. Kral pop konser bölümü ile ünlü sanatçıların konser kayıtlarına da yer veren program dinleyicileri için birçok yeni projeyi de devreye sokmaya hazırlanıyor.

İnternetten Radyo Keyfi Tam Gaz

İnternet üzerinden Kral Pop radyo dinle seçeneği için radyo uygulaması edinebilir ya da kişisel bilgisayarlardan web sitelerine bağlanabilirsiniz. İnternetin var olduğu her yerde ulaşılabilen Kral pop gündüz kuşağında hareketli pop müziklerinden oluşan programlara yer verip geceleri ise genelde akustik bant kayıtlarından yayın yapmaktadır. Canlı radyo dinle özelliği ile de yayında herhangi bir aksama ya da gecikme olmadan kral pop radyosu dinlemeye imkan sağlanmaktadır. Kral popu radyolardan dinlemek için ise bulunulan şehirdeki frekansını radyodan bulmak yeterli olacaktır.

Radyo alıcınızı kullanarak İstanbul'da Kral Pop dinlemek istediğiniz taktirde 94.7 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında internet üzerinden canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Kral Pop dinleyebilirsiniz. 

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0212 335 00 00
  • Web:www.kralpop.com.tr
  • Adres:Ahi Evran Cad. No:4 Maslak- İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/KralPop
  • Twitter:https://twitter.com/kralpop
  • Benzer Aramalar:kral pop 40, kral pop şarkıları, kral pop liste, kral pop frekans, kral tv canlı, kral pop tv frekans, kral radyo, kral pop whatsapp numarası