Kral FM


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
Kral FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Kral Fm

 Türkiye'nin ilk müzik kanalı olarak bilinen Kral TV bünyesinde aynı şekilde ve aynı kalitede dinleyicilere sunulan Kral FM ile birlikte müzik kalitesine devam edebilirsiniz. Türkiye'nin her yerine yayın yapma özelliği ile birlikte sorunsuz bir şekilde tüm değişik müzik türlerini bir arada bulabileceğiniz bu kaliteli radyo bünyesinde aynı zamanda birçok değişik uzman ve tecrübeli radyolarda bulunmaktadır. Radyonun en önemli özelliklerinden biri ise çaldığı tüm farklı türlerdeki müziklerin yanı sıra, ünlü şarkıcıların röportajları ya da çıkardıkları albümler hakkında verdiği bilgilerdir. Bu sayede sevdiğiniz sanatçıların ne tür albümleri çıkardığını ya da hazırlık yaptığını detaylı bir şekilde öğrenme şansı elde edebilirsiniz.
 
Ülkenin en kaliteli radyo kanallarından biri
 
Daha çok kral pop adı altında bilinen ve çok eski dönemlerden bu yana Türkiye'de radyo piyasasında bulunan Kral FM, birbirinden değişik müzik türleri içerisinde en başta Türk pop müzikleri olmak üzere Rock ya da fantezi gibi türleri ön plana çıkarmaktadır. Ayrıca  belirli zamanlarda Türk halk müziği ve Türk sanat müziği türlerinden de birbirinden farklı şarkılar sunarak kulakların pasını silmektedir. Kral FM özellikle gün içerisinde yapılan farklı programlar eşliğinde dinleyicisini güzel bir vakit geçirme şansı sunmaktadır. Bunlar içerisinde Mehmet'in gezegeni olmak üzere, harbi kız ve Engin geceler ya da Kadirhan’a istekler gibi daha birçok değişik programlar eşliğinde dinleyicisine harika bir zaman geçirme şansı sunmaktadır. Sabahın erken saatlerinden gecenin geç zamanına kadar tüm programları farklı saatlerde bulabilir ve sevdiğiniz radyoları dinleme şansına erişebilirsiniz.
 
En harika ve yeni şarkılar burada
 
En güncel şarkılar ile birlikte güzel bir zaman geçirmek için Kral FM en doğru seçeneklerden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Ülkenin en eski radyolarından biri olarak günümüze kadar büyük bir tecrübe kazanmış ve ülkenin her noktasına ulaşan kral aslan ile birlikte zengin bir müzik ziyafeti çekme fırsatı bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken site üzerinden radyonun üzerine tıklayarak hemen istediğiniz herhangi bir noktadan dinlemeye başlamaktır. Evden ya da iş yerlerinden ve dışarıdan herhangi bir yerden de yine zevkli site bünyesinde canlı radyo dinle ile radyoyu bulup dinleyebilirsiniz

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0212 335 00 00
  • Web:https://www.kralmuzik.com.tr
  • Adres:Ahi Evran Cad. No:4 Maslak Sarıyer İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/Kralfm/
  • Twitter:https://twitter.com/KralFM
  • Benzer Aramalar:kral fm, kral radyo, kral fm dinle, kral fm frekansı