Kral 90lar


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Kral 90lar

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Kral 90'lar radyo kanalı yayın hayatına son vermiştir. Bu yüzden radyomuz çalışmamaktadır. 


Kral 90'lar radyosu Kral Radyo grubunun bir parçasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi 90'lar ve 2000'li senelerin başında popüler olmuş parçaların yayınını yapmaktadır. Kral grubunda başarılı radyocular dan oluşan ekipten dolayı yayınlarda oldukça kaliteli olmaktadır. Dinleyicilerinin nostaljik zaman geçirmesini sağlayan ve eski zamanlara götüren bu radyo kanalında kesintisiz olarak müzik dinleyebilirsiniz.

Kral 90lar radyosu henüz bir frekans yayına sahip değildir. Şu an için web sitelerinden canlı olarak dinlenebilir. Ayrıca akıllı telefonunuza uygulama yükleyerek uygulama üzerinden internete bağlana bildiğiniz her yerde canlı olarak Kral 90lar radyosunu dinleyebilirsiniz. Bu radyo kanalında daha çok pop müzik yayını yapılmaktadır ancak bununla beraber doksanlarda popüler olmuş müzik tarzlarının tamamına erişebilirsiniz.


Nostaljinin Adresi Kral 90'lar

Kral 90lar radyosu başarılı ekibi sayesinde kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine hizmet vermektedir. Kral grubunda bulunduğu için oldukça tecrübeli kişilerden oluşan bir ekibi vardır. Aynı zamanda yayınlarının ses kalitesi yüksektir ve böylece kaliteyi dinleyicilerine hissettirmiş olur. Kral Müzik grubunun web sitesinden canlı olarak Kral 90lar radyosunu dinlerken anlık olarak çalan şarkıların adını, kapak resmini ve şarkıyı ait bilgileri kolay bir şekilde görebilirsiniz.

Internete erişebileceğiniz her yerde Kral 90lar radyosunu dinleyebilirsiniz. Henüz bir frekansa sahip olmadığı için sadece internet üzerinden ve mobil uygulamadan dinlenin edilmektedir. Kral grubunda yer alan bu radyoyu dinlerken keyifli zaman geçireceksiniz. Aynı zamanda geçmiş zamanlar aklınıza gelecek ve nostalji yaşamış olacaksınız.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0212 335 00 00
  • Web:https://www.kralmuzik.com.tr/
  • Adres:Ahi Evran Cad. No:4 Maslak Sarıyer İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/Kral90lar/
  • Twitter:https://twitter.com/Kral90lar
  • Benzer Aramalar:kral 90lar, kral 90lar dinler, canli radyo dinle