Kral Aşk


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Kral Aşk

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Kral Aşk Radyosu yayın hayatını sonlandırdığından dolayı radyo çalışmamaktadır.


Kral Aşk radyosu, adından da anlaşılacağı üzere Kral Müzik gurubunda yer alan bir radyo kanalıdır. Kral Aşk genel olarak slow müzik tarzında yayınlarını sürdürmektedir. Kral Müzik grubunda olması tabi ki kaliteyi beraberinde getirmiş durumda. Senelerin tecrübesiyle beraber en kaliteli yayınları sürdüren radyo kanalı büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Slow müzik konusunda en çok dinlenen, popüler olan ve kült haline gelmiş parçaları özenle listeleyen yayıncılar sayesinde dinleyicilerin keyifli vakit geçirmesini sağlamaktadır. Tecrübeli ve başarılı ekibi sayesinde yayın kalitelerini üst seviyeye taşıyan yayıncılar sayesinde her geçen gün dinleyici sayısında artış görülmektedir. Slow müzik konusunda en iyilerden bir tanesi olan Kral Aşk kendini geliştirmeye devam etmektedir.


Kral Aşk

Kral Aşk slow müzik konusunda oldukça kaliteli yayınlar sunmaya devam ediyor. Slow müzik denince akıllara temposu yavaş olan ve genel olarak aşk temalı, duygu yüklü şarkılar gelmektedir. Ülkemizde slow müzik çok dinlenen bir tarz olduğu için bu tarzda yayın yapan radyo kanallarının sayısı da oldukça fazladır. Kral Aşk'da bu radyo kanalları arasında bulunup en kaliteli yayını sunanlardan bir tanesidir.

Kral Aşk henüz bir frekansa sahip değildir. Şimdilik sadece internet üzerinden yayınlarını sürdüren bir radyo kanalıdır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Kral Aşk radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda kral grubunun uygulamasını akıllı telefonunuza yükleyerek Kral Aşk radyosuna dilediğiniz yerde erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0212 335 00 00
  • Web:https://www.kralmuzik.com.tr
  • Adres:Ahi Evran Cad. No:4 Maslak Sarıyer İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/Kralfm/
  • Twitter:https://twitter.com/KralPop
  • Benzer Aramalar:Kral Aşk