Kozan FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Kozan FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Kozan FM, Adana merkezli olan bir radyo kanalıdır. Adana'nın Kozan ilçesinden yayın yapan radyo kanalı her kesime hitap etmeyi başarmıştır. Yayınlarında karışık müzik paylaşımı yapılmaktadır. Aynı zamanda müzik yayınlarıyla beraber haber, burç yorumu gibi programlara da ev sahipliği yapmaktadır. Adana'nın en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi olan Kozan FM yayınlarını sürdürmektedir.

Günün her saatinde kesintisiz bir şekilde dinleyicileriyle buluşan radyo kanalı farklı saatlerde farklı müzik tarzlarına yoğunluk vermektedir. Sabah programına haber yayınıyla başlayan radyo kanalı daha sonra farklı tarzlarda müzik yayınıyla programına devam etmektedir. Adana'da karasal yayın üzerinden 90.0 frekansında yayın yapan radyo kanalı yayınlarına çok özen göstermektedir.


Kozan'ın ilk göz ağrısı

Kozan'da kurulmuş olan Kozan FM her kesime hitap etmeyi başarmıştır. Her ne kadar Adana'da karasal yayına sahip olsa da internet aracılığıyla tüm Türkiye'de dinlenmektedir. Genel olarak türkü ve Türk sanat müziğine ağırlık veren radyo kanalı slow pop gibi farklı müzikleri de paylaşmaktadır. Tecrübeli ve başarılı ekibi sayesinde dinleyicilerine en kaliteli yayını sunmak için çabalamaktadır.

Kozan FM dinlemek için Adana bölgesinde 90.0 frekansını kullanabilirsiniz. Ayrıca canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Kozan FM'in yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Henüz Kozan FM'in herhangi bir mobil uygulaması bulunmuyor ancak web sitemizin mobil versiyonunu kullanarak dilediğiniz yerde istediğiniz zaman Kozan FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(322) 515-5815
  • Web:http://www.kozanfm.net
  • Adres:Tufanpaşa Mahallesi Özgen Sokak No:2 Kozan/Adana
  • Facebook:https://www.facebook.com/kozanfm
  • Twitter:https://www.facebook.com/kozanfm
  • Benzer Aramalar:Kozan FM