Kordon FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Kordon FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Bilindiği gibi Kordon, İzmir 'in en önemli yerlerinden bir tanesidir. Kordon FM'de adından anlaşılacağı üzere İzmir merkezli bir radyo kanalıdır. Genel içerik olarak Türkçe popüler müzik yayını yapan bu radyo kanalı Kordon Medya Grubuna aittir. Kesintisiz olarak müzik yayını yapan bu radyo kanalında içerikler özenle seçilmektedir ve dinleyicilerine keyifli anlar yaşatmak için çalışan bir ekibe sahiptir.

İzmir merkezli olan Kordon FM radyo kanalı sadece İzmir'de değil aynı zamanda Aydın, Muğla ve Manisa çevresinde yayın yapan bir radyo kanalıdır. Buna dayanarak da "Egenin kalbi burada atıyor" sloganıyla yaıyn hayatlarını devam ettirmektedir. İzmir, Manisa ve Çesme'de 96.50 frekansında yayın yapan Kordon FM, Aydın ve Muğla'da 97.00 frekansında yayın yapmaya devam etmektedir ve büyük bir dinleyici kitlesi vardır.


Ege'nin Kalbi Burada Atıyor

İzmir merkezli olan radyo Türkçe popüler müzik yayını yaparken tecrübeli ekibi özenle liste hazırlıyor ve dinleyicilerine en kaliteli yayını sunmak için çalışıyor. Kordon FM kesintisiz bir şekilde yayın hayatına devam ederken gün geçtikçe dinleyici sayısı da artıyor. Yolculuk sırasında Ege bölgesinde çok dinlenen radyolardan bir tanesi olan Kordon FM kalitesinden ödün vermiyor ve frekans yayını sürdürüyor.

Kordon Fm her ne kadar Ege bölgesinde yayın yapan bir radyo kanalı olsa da internet bağlantısı olan her yerde Kordon FM dinlenebilir. Kordon FM dinlemek için web sitelerini veya sitemizi kullanabilirsiniz. Bunun haricinde mobil uygulama üzerinden de Kordon Fm canli radyo dinlenebilir. Böylece dünyanın her yerinden Kordon FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz.

  • Telefon:0232 462 54 56
  • Web:http://www.kordonfm.com/
  • Adres:Kordon Medya Grubu
  • Facebook:https://www.facebook.com/kordonfm/
  • Twitter:https://twitter.com/kordonfm
  • Benzer Aramalar:kordon fm,kordon fm dinle, canlı radyo dinle