Kolej FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Kolej FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Kolej FM, Kayseri'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği olarak Türkçe ve yabancı pop müzik yayını yapan radyo kanalı zaman zaman Türk halk müziğine ve slow müziğe de yer vermektedir. Aynı zamanda Kayseri'de karasal yayını bulunan Kolej FM, tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Kolej FM'in karasal yayını Kayseri'de bulunduğu için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sağlanan yayınlarıyla tüm dünyaya sesini duyurmaktadır. Farklı tarzlarda sunulan yayınlarıyla her kesime hitap etmeyi başaran Kolej FM, dinleyicilerinin keyifli zaman geçirmesi için çalışmaktadır.


Kayseri'nin sevilen radyosu; Kolej FM

Şüphesiz ki ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi pop müziktir. Bunun yanında farklı tarzlarda sunulan müziklerle yayınına renk katan Kolej FM, herkesi kucaklayan bir yapıya sahiptir. Kolej FM 1994 senesinden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınları dinleyicilerine sunmaktadır.

Kolej FM'in Kayseri'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Kayseri'de Kolej FM dinlemek için için 96.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Kolej FM'in canlı yayınlarını kesintisiz bir şekilde dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğini zaman Kolej FM'in yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0.352 221 17 41
  • Web:http://www.kolejfm.com.tr
  • Adres:Serçeönü Mah. Pervane Cd. Gönen İş Merk. no: 6/23 Kayseri
  • Facebook:https://www.facebook.com/kayserikolejfm
  • Twitter:https://twitter.com/Kolej_FM
  • Benzer Aramalar:Kolej FM