Klasik Home


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Klasik Home

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Klasik Home radyo kanalı İstanbul'dan yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Tüm güm boyunca kesintisiz yayın akışı sunan radyo kanalı geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir. Klasik Home radyosunun herhangi bir karasal yayını bulunmamaktadır. Yayın tarzı olarak ise klasik müzik yayını yapmaktadır.

Klasik Home kanalının herhangi bir frekansı bulunmadığından dolayı sadece internet üzerinden dinlenebilmektedir. Bu sayede dünyanın hemen hemen her yerine sesini ulaştırmayı başarmıştır. Klasik müzik severleri tek bir çatı altında toplayan radyo kanalı kendi alanının en başarılı radyolarından bir tanesidir.

Klasik Home, diğer radyo kanallarına göre oldukça farklı bir yayın tarzına sahiptir. Klasik müzik her ne kadar ülkemizde çok rağbet görmese bile kült parçalara hemen hemen herkes aşinadır. Klasik Home ise bu kültüre sahip kişilere radyo hizmeti sunmaktadır. Klasik Home dinlerken Mozart, Bethoven, Vivaldi gibi dünyaca ünlü müzisyenlere denk gelebilirsiniz.

Klasik Home; İstanbul'un Radyosu

Klasik Home 2016 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Radyo Home bünyesinde yer alan radyo kanalı kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını yürütmeyi başarmıştır. Yayınlarında "Müzik Burada, Hayatın Sesine Kulak Ver, Tarzını Seç Dinle" sloganına yer veren radyo kanalı kendi tarzıyla fark yaratmayı başarmıştır.

Klasik Home, kalitesiyle her zaman fark yaratmayı başarmıştır. Her ne kadar yeni sayılabilecek bir radyo kanalı olsa bile Radyo Home bünyesinde yer aldığı için kalitesini hissettirmektedir. Geniş bir müzik arşivine sahip olan radyo kanalında özenle seçilen müzikleri paylaşmaktadır.

Klasik Home teknik olarak da güçlü bir altyapıya sahiptir. Radyo7 ile aynı platformu paylaşan radyo kanalı en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Ayrıca teknolojik ekipmanları sayesinde sorunsuz ve kesintisiz bir radyo yayını sunmaktadır.

Klasik Home'un karasal yayına sahip olmadığından bahsetmiştik. Sadece internet üzerinden dinlenebilen bir radyo kanalıdır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Klasik Home'u canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Klasik Home'u dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 212 437 85 85
  • Web:radyohome.com
  • Adres: Otakçılar Cad. No.78 Eyüp/İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohome/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo_home
  • Benzer Aramalar:Klasik Home