Kırklareli Melodi FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Kırklareli Melodi FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Melodi FM, Kırklareli'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği olarak pop müzik yayını yapan radyo kanalı kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zaman Kırklareli'de karasal yayın sahip olan Melodi FM popüler, yeni çıkan ve en kaliteli pop müziklere yer vermektedir.

Karasal yayının Kırklareli'de bulunmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi Kırklareli ve çevre illerden oluşmaktadır, ancak bunun yanında internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyadan kolaylıkla erişilebilmektedir. Pop müzik severler tarafından tercih edilebilecek olan en iyi seçeneklerden bir tanesi Melodi FM'dir.


Kırklareli'nin Radyosu; Melodi FM

Kırklareli'nin merkezinden yayın yapan Melodi FM, bölge halkı tarafından en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir. Her geçen gün radyoculuk önemini biraz daha yitirse bile Melodi FM yayınlarını büyük bir disiplin içerisinde sürdürmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Melodi FM'in Kırklareli'de karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Kırklareli'de Melodi FM dinlemek için 99.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Melodi FM'in yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Melodi FM'i dinleyebilirsiniz.

  • Telefon: (0288) 512 82 00
  • Adres:Atatürk Mah. 75. Sok. Babaeski
  • Facebook:https://www.facebook.com/Melodifm39/
  • Twitter:https://twitter.com/melodifm993
  • Benzer Aramalar:Melodi FM