Keskin FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Keskin FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Keskin FM, Kırıkkale'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği Türk halk müziği olan radyo kanalında aynı zamanda yerel ve yöresel müziklere de yer verilmektedir. Kırıkkale'nin en meşhur radyo kanallarından bir tanesi olan Keskin FM aynı zamanda Kırıkkale'de karasal yayına da sahiptir.

Karasal yayınının Kırıkkale'de olmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır, ancak Keskin FM'in internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde tüm dünyaya hitap etmektedir. Yöresel müzik ve Türk halk müziği severler için en iyi seçeneklerden biri olan Keskin FM kesintisiz bir şekilde yayınlarını devam ettirmektedir.


Kırıkkale'nin Radyosu; Keskin FM

Keskin FM, 1995 senesinde Kırıkkale'de kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Tüm gün boyunca büyük bir disiplin içerisinde sunulan yayınlarında türkü, oyun havası, yöresel müzik, haberler gibi çeşitli içerikleri barındırmaktadır. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek sunulan şarkı listesiyle en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Keskin FM'in Kırıkkale'de karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Kırıkkale'de Keskin FM'i dinlemek için 102.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Keskin FM'in sunduğu canlı yayınları takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Keskin FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon: 0 544 229 15 66
  • Web:http://www.keskinfm.com
  • Adres:Adres: Altıntaş Mahallesi Kırkkale Caddesi NO: 5 Keskin- Kırıkkale
  • Facebook:https://www.facebook.com/KeskinFM/
  • Benzer Aramalar:Keskin FM