Keşan FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Keşan FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Keşan FM, Edirne'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının genel yayın içeriği Türkçe popüler müziklerden oluşmaktadır. Büyük bir kısmı pop müzik olan yayınlarda farklı tarzlardaki müziklere de yer verilmektedir. Bunun yanında Keşan FM'in Edirne'de karasal yayını bulunmaktadır.

Radyonun yayın yaptığı bölge Edirne olduğu için en büyük dinleyici kitlesi Edirne'de bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınlarıyla tüm dünyaya hitap etmektedir. Ülkemizdeki popüler olan müziklerin yayınını yapan radyo kanalı her kesime hitap etmeyi başarmıştır. Gündemdeki müzikleri takip etmek için Keşan FM'i dinleyebilirsiniz.


Sevginin ve Güzelliğin Sesi

Keşan FM yayınlarında 'sevginin ve güzelliğin sesi' sloganını kullanmaktadır. Keşan FM Edirne'de bulunana en köklü radyo kanallarından bir tanesidir. Şubat 1993 tarihinden kurulan radyo kanalı o günden bu yana yayınlarını sürdürmektedir. Tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli şarkıları dinleyicilere sunmaktadır.

Keşan FM'in Edirne bölgesinde karasal yayını olduğunu belirttik. Edirne'de Keşan FM'i dinlemek için 88.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Keşan FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Tüm bunların yanında Keşan FM'in mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz zaman Keşan FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 (284) 715 07 17
  • Web:http://kesan.fm
  • Adres:Aşağı Zaferiye Mah. Alaattin Önen Cad. No: 134 / B - 4 KEŞAN
  • Facebook:https://www.facebook.com/kesanfm885/
  • Twitter:https://twitter.com/kesanfm8850
  • Benzer Aramalar:Keşan FM