Kervan FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Kervan FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Kervan FM, Gaziantep'de yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren Kervan FM'in yayın içeriği islami - dini yayınlardan oluşmaktadır. Gaziantep'de karasal yayını bulunan radyo kanallarından bir tanesi olan Kervan FM dini yayınları ile halkı bilgilendirmektedir.

Kervan FM'in karasal yayını Gaziantep'de olduğu için en büyük dinleyici kitlesini burası oluşturmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sundukları yayınları ile tüm dünyaya hitap etmektedir. Gün içerisinde Esma-ül Hüsna, Kur'an-ı Kerim meali, Kur'an-ı Kerim dinletisi gibi pek çok program bulunmaktadır. Bu programlarıyla beraber tüm gün boyunca en kaliteli yayınları sunmayı ilke haline getirmiştir.


Hak yolun kervanı hakka davet ediyor

Kervan FM yayınlarında 'Hak yolun kervanı hakka davet ediyor' sloganıyla yayınlarını sürdürmektedir. Gaziantep'den sunulan dini yayınlarıyla beraber halkın manevi duygularını kabartmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda gün içerisinde ilahi dinletileri yayınlanmaktadır. Tecrübeli ve başarılı radyo yayıncıları tarafından özenle seçilerek hazırlanan ilahilerle en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Kervan FM'in Gaziantep bölgesinde karsal yayını olduğundan bahsettik. Gaziantep'de Kervan FM dinlemek için 93.7 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Kervan FM'in yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Kervan FM'in mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek istediğini yerden Kervan FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 342 215 10 20
  • Web:http://www.kervanfm.com.tr
  • Adres:İncilipınar Mah. Nail Bilen Cad. Kelleci İş Merkezi Kat:4 No:17 Şehitkamil/GAZİANTEP
  • Facebook:https://www.facebook.com/Kervan-fm-411030128971429/
  • Twitter:https://twitter.com/kervanfm
  • Benzer Aramalar:Kervan FM