Kent FM Kırşehir


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
Kent FM Kırşehir

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Kent FM, Kırşehir'den yayın yapan yerel radyolardan bir tanesidir. Kırşehir halkı tarafıdnan önemli bir yer edinen radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Kırşehir'e karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalının yayın içeriği arabesk, fantezi tarzından ilerlemektedir.

Karasal yayın merkezinin Kırşehir'de yer almasından dolayı en fazla dinleyiciye bu bölgenden ulaşmaktadır. Eğer Kırşehir harici bir bölgeden Kent FM dinlemek istiyorsanız internet üzerinden sunduğu yayınları kullanabilirsiniz. Kent FM özellikle arabesk - fantezi müzik severler için en iyi tercihlerden bir tanesidir.

Kent FM senelerden beri yayın hayatını çizgisini bozmadan yürütmüştür. Radyocuları ve yayıncılarının düzenlediği programlarda da kalite en üst seviyede tutulmaktadır. Ayrıca dinleyicilerine de oldukça önem veren radyo kanalı SMS aracılığıyla ile isteklerinizi ve mesajlarınızı almaktadır.


Kent FM; Kırşehir'in Radyosu

Kent FM kurulduğu günden bu yana başarılı bir şekilde yayınlarını yürütmeyi başarmıştır. Yayınlarını en iyi şekilde dinleyicilerine ulaştırmak için çalışan radyo kanalı aynı zamanda reklamlara da önem vermemektedir ve reklam veren markalara değer katmaktadır. Aynı zamanda telefon bağlantıları ile dinleyicileriyle iletişim kurmaktadır.

Kent FM uzun senelerden bu yanan kesintisiz bir şekilde yayın yaptığı için tecrübeli bir ekibe sahiptir. Yayıncılarının düzenlediği programlar hem eğlenceli hem de bilgilendirici bir şekilde ilerlemektedir. Bunu yanında radyo yayınlarında halkımızın manevi ve geleneksel konularına sahip çıkılmaktadır.

Kent FM'in teknik ekibi de oldukça iyi işlere imza atmaktadır. Hemen hemen Kırşehir'in tamamına karasal yayınını ulaştırmayı başaran radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca hem karasal hem de internet üzerinden sürdürdüğü yayınlarını kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine ulaştırmayı başarmıştır.

Kent FM'in Kırşehir'de karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Kırşehir'de Kent FM dinlemek için 101.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Kent FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Kent FM' erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0386 213 25 25
  • Web:http://www.radyokentkirsehir.com
  • Adres:Ahi evran mahallesi 734.sokak 1/11 merkez/KIRŞEHİR
  • Benzer Aramalar:Kent FM