Kent FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Kent FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Kent FM, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. İstanbul'un en çok dinlenen radyolarından bir tanesi olan Kent FM tüm gün boyunca kesintisiz müzik yayını sunmaktadır. Bunun yanında İstanbul'da karasal yayın hizmeti sunmaktadır. Yayın tarzı olarak ise ağırlıklı olarak nostaljik pop müzik yayını yapmaktadır.

Kent FM, İstanbul'dan karasal yayın yaptığından dolayı en fazla dinleyiciye bu bölgede ulaşmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden dijital radyo yayını da sunmaktadır. Kent FM nostalji müzik severlerin en çok tercih ettiği radyolar arasında yer almaktadır. Kent FM'de Türkçe pop en güçlü olduğu dönemlerin şarkısı büyük talep görmektedir.

Kent FM eski şarkılarının yanında oldukça eğlenceli radyo programlarına da imza atmaktadır. Alanının en iyilerinden bir tanesi olan Kent FM dinleyicisine en kaliteli radyo içeriğini sunmayı hedeflemektedir. Diğer radyo kanallarından daha farklı bir içeriğe sahip olan Kent FM'in kendine has bir dinleyici kitlesi bulunmaktadır.


Kent FM; İstanbul'un Radyosu

Kent FM 4 Haziran 1992 senesinde yayın hayatına başlamıştır. İlk kez 101 frekansında yayın yapan radyo kanalı Türkiye'nin ilk özel radyo kanallarından bir tanesi olmuştur. Uzun süren radyo yayınlarından sonra Capital Radio kuruluşuna devredilmiştir. Hala yayın hayatını sürdüren Kent FM çizgisini bozmadan kaliteli yayınlarını sürdürmektedir.

Kent FM oldukça köklü bir radyo kanalı olduğu için deneyimli yayın ekibine sahiptir. Radyoculuğu oldukça önemseyen kişiler tarafından yönetilen radyo kanalı büyük bir disiplinle radyo programlarını devam ettirmektedir. 70'li senelerden 2000'li senelere kadar süre gelen ve dillerden düşmeyen şarkıların adresi olmayı başarmıştır. Ayrıca yayınlarında "eskimeyen eskiler" sloganını kullanmaktadır.

Kent FM, ilk özel radyo kuruluşlarından olduğu için teknolojik gelişmeleri de yakından takip etmeyi başarmıştır. Yayın yapılan stüdyosuyla ve güçlü vericileri sayesinde dinleyicilerine kesintisiz bir yayın sunmaktadır. Aynı zamanda İstanbul'un büyük bir kısmını kapsayan karasal yayın ağına sahiptir.

Kent FM'in İstanbul'da karasal yayın hizmeti verdiğini ifade etmiştik. İstanbul'da Kent FM dinlemek için 101.4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Kent FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Kent FM'e ulaşabilirsiniz.  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0212 912 10 14
  • Web:https://www.kentfm.com.tr
  • Adres:Adres: Huzur Mah. Umar Sok. Orkun İş Merkezi No:1/6 Sarıyer/İST
  • Facebook:https://www.facebook.com/kentfmtr/
  • Twitter:https://twitter.com/KentFmTR
  • Benzer Aramalar:Kent FM