Kemençe FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Kemençe FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Kemençe FM radyosu çalışmamaktadır.


Kemençe FM, Sakarya'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Adından'da anlaşılacağı üzere genel yayın tarzı yöresel müziklerden oluşmaktadır. Karadeniz bölgesinin en bilindik enstrümanlarından olan kemençe içeren müziklere yer verilmektedir. Aynı zamanda Kemençe FM'in Sakarya'da karasal yayını bulunmaktadır.

Karasal yayının Sakarya'da yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın her yerinden kolaylıkla erişilebilir. Genel dinleyici kitlesi Karadenizlilerden oluşan bir kesim olsa bile ülkemizin dört bir yanından dinleyicilere sahiptir.


Sakarya'nın Tek Karadeniz Radyosu

Kemençe FM yayınlarında 'Sakarya'nın tek Karadeniz radyosu' sloganını kullanmaktadır. Karadeniz müziklerini, horon tepmeyi ve yöresel müzik dinlemeyi sevenler için Kemençe FM en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli şarkıları dinleyicilerine sunmaktadır.

Kemençe FM'in Sakarya'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Sakarya ve çevresinde Kemençe FM dinlemek için 96.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Kemençe FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Kemençe FM'in mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden canlı yayına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0264 278 20 31
  • Web:http://www.kemencefm.com
  • Adres:Kavaklar Cad, Erman İşhanı, No:10, Sakarya
  • Facebook:facebook.com/Kemencefm/
  • Twitter:twitter.com/kemencefm
  • Benzer Aramalar:Kemençe FM