Kayseri FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Kayseri FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Kayseri FM, adından da anlaşılacağı üzere Kayseri'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Yayın tarzı olarak karışık müzik yayını yapan radyo kanalı ayrıca Kayseri'ye karasal yayın yapmaktadır.

Karasal yayın merkezinin Kayseri'de yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi Kayseri ve çevresinde yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Kayseri haricindeki bölgelerden de erişim sağlanabilmektedir. Kayseri FM'in yayın tarzı karışık tarzda ilerlediği için hemen hemen her kesime hitap eden bir içeriğe sahiptir.

Kayseri FM, radyoculuk konusunda oldukça deneyimli bir radyo kanalıdır. Radyoda düzenlenen programlarıyla kalitesini ortaya koyan radyo kanalı gün içerisinde farklı konulara değinmektedir. Kayseri FM dinleyicilerinin talepleri doğrultusunda yayınlarını düzenlemektedir.


Kayseri FM; Kayseri'nin Radyosu

Kayseri FM, 1992 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilenlerinden bir tanesidir. Kayseri FM oldukça eski bir radyo kanalı olduğu için kendi bölgesinin en bilinen radyolarından bir tanesidir.

Kayseri FM, Kayseri'nin köklü radyosu olduğu için oldukça profesyonel bir yayın ekibine sahiptir. Günün farklı saatlerinde farklı programlar düzenleyen radyo kanalı aynı zamanda telefon bağlantılarıyla dinleyicilerini de yayınlarına dahil etmektedir. Ayrıca radyo da paylaşılan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Kayseri FM'in teknik ekibi de çalışmalarını sürdürmektedir. Kayseri'nin oldukça büyük bir kısmına yayın yapan Kayseri FM aynı zamanda teknolojik ekipmanlara da önem vermektedir. Bu sayede oldukça iyi ses kalitesiyle yayın yapmaktadır. Aynı zamanda karasal yayınlarını hem online yayınını kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine ulaştırmaktadır.

Kayseri FM'in Kayseri'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Kayseri bölgesinde Kayseri FM dinlemek için 95.4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Kayseri FM'i canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Bununla beraber mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Kayseri FM'i dinleyebilirsiniz.

  • Benzer Aramalar:Kayseri FM