Kay Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Kay Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Kay Radyo, Kayseri'nin yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının genel yayın içeriği Türkçe hit müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda türkülere de yer veren radyo kanalı bunun yanında pop müziklerin remixlerini de yayınlamaktadır. Kayseri'de karasal yayın yapan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir.

Karasal yayının Kayseri'de yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınlarıyla tüm dünyaya ulaşmaktadır. Hit müzik yayını yapan Kay Radyo en güncel, popüler müziklere yer vermektedir. Bunun yanında slow müzik ve türkü yayını yapan radyo kanalı bölge halkı tarafından çok sevilmektedir.


Kayseri'nin Yerel Radyosu; Kay Radyo

Kay Radyo, Kayseri'nin ilk yerel radyo kanalı ünvanını taşımaktadır. Özellikle pop müzik olarak iddialı yayınlar yapan radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek takip edilmektedir. Ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi olan pop müziğin en kaliteli şarkılarını dinlemek ve remixlerini duymak için Kay Radyo'yu takip edebilirsiniz. Bunun yanında profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli şarkılara yer vermektedir.

Kay Radyo'nun Kayseri'de karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Kayseri'de Kay Radyo dinlemek için 94.2 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Kay Radyoyu canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama kullanarak dilediğiniz yerden istediğiniz zaman Kay Radyonun yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0352 235 63 63
  • Web:www.kayradyo.com
  • Adres:Turgutreis Mah. İlgi Sok. No: 22 / A Kocasinan / Kayseri
  • Facebook:https://www.facebook.com/kayradyo942
  • Twitter:https://twitter.com/KAYRADYO
  • Benzer Aramalar:Kay Radyo