Kastamonu FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Kastamonu FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Kastamonu FM, adından da anlaşılacağı üzere Kastamonu'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde karasal yayın hizmeti veren radyo kanalının genel yayın içeriği arabesk, fantezi ve zaman zaman oyun havalarına yer vermektedir. Kastamonu'da karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek dinlenmektedir.

Kastamonu FM'in karasal yayınının konumundan dolayı en fazla dinleyicisi Kastamonu ve çevresinde bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından ulaşılabilmektedir. Arabesk müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olan Kastamonu FM yayınlarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Arabesk müziğin ülkemizdeki dinleyici sayısı da oldukça fazladır. Genellikle aşk,keder, dert gibi konuları işleyen müzik tarzı ülkemize ait olan bir tarzdır. Arabesk müzik tarzında eserler sunan çok değerli sanatçılarımız bulunmaktadır. Ayrıca arabesk müziği müzik tarzından daha çok yaşam tarzı olarak belirleyenler de bulunmaktadır.


Kastamonu'nun radyosu; Kastamonu FM

Kastamonu FM, 2 Mart 1992 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Yayın hayatına başladığı günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başaran radyo kanalı kısa süre içerisinde en popüler kanallardan bir tanesi haline gelmeyi başardı. Kastamonu FM'in tüm yayıncıları da işini büyük bir disiplin içerisinde yaparak en kaliteli yayınlara imza attı.

Kastamonu FM'in yayıncıları da işinde oldukça profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Hem radyoda düzenlenen programlar hem de yayınlanan şarkılarıyla kalitesini ortaya koymaktadır. Kastamonu FM'de yayınlanan şarkılar hem en güncel hem de en popüler şarkılardan oluşmaktadır. Bu şarkılar profesyonel yayıncıları tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Kastamonu FM'in teknik ekibi de oldukça iyi işler çıkartmaktadır. Tüm Kastamonu'ya karasal yayın imkanı sağlayan ekip aynı zamanda ses kalitesi olarak da en iyi deneyimi sunmayı hedeflemektedir. Bununla beraber hem karasal yayın üzerinden sunulan hem de internet üzerinden sunulan yayınlarını kesintisiz bir şekilde sağlamaktadır.

Kastamonu FM'in Kastamonu'da karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Kastamonu bölgesinde Kastamonu FM dinlemek için 105. 0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Kastamonu FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Kastamonu FM dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0366 214 76 13
  • Web:http://www.kastamonu105fm.com
  • Adres:Topçuoğlu Mah. Belediye Cad. Özkendirci İş Merkezi Kat:6 No:21 KASTAMONU
  • Facebook:https://www.facebook.com/kastamonu105fm/
  • Benzer Aramalar:Kastamonu FM