Kardelen FM


Oy: 2 Toplam oylayan: 1
Kardelen FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Kardelen FM, Zonguldak'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği karışık tarzda ilerlemektedir. Tüm gün boyunca kesintisiz yayın yapan radyo kanalı Türkiye'nin ilk sanal radyo kanallarından bir tanesidir. Zonguldak'da en sevilen radyo kanallarından bir tanesi olan sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.

Kardelen FM'in internet üzerinden yayın yapmasına rağmen oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir. Aynı zamanda çok uzun dönemdir internet üzerinden yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Karışık tarzda bir yayın akışına sahip olduğu için herkesi kucaklayan bir radyo kanalı olmuştur.


Zonguldak'ın sanal radyosu; Kardelen FM

Zonguldak'ın ilk sanal radyosu olan Kardelen FM, 2004 senesinde kurulmuş olan radyo kanallarından bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana büyük bir disiplinle yayınlarını sürdürmektedir. Kardelen FM'in yayın ekibi 17 kişiden oluşmaktadır. Ayrıca profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesini dinleyicileriyle paylaşmaktadır.

Kardelen FM'in sadece internet üzerinden yayın yaptığından bahsettik. Zonguldak'dan sanal olarak yayınlarını devam ettirmektedir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Kardelen FM'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Bununla beraber mobil uygulama kullanarak Kardelen FM'i canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • Web:kardelenfm.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/KardelenFmTR/
  • Twitter:https://www.facebook.com/KardelenFmTR/
  • Benzer Aramalar:Kardelen FM