Karadut FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Karadut FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Karadut FM, Adıyaman'ın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği dini programlardan oluşan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Adıyaman içerisinde karasal yayını bulunan radyo kanalı bölge halkının en sevdiği dini radyo kanallarındandır.

Karadut FM'in yayın merkezi Adıyaman olduğu için en çok dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için internet yayınlarını takip edebilirsiniz. Tasavvufi yayınlarıyla manevi değerleri öne çıkartan radyo kanalı düzenlediği programlarıyla dinleyicilerine en doğru bilgileri vermeyi hedeflemektedir.


Ümmetin Buluşma Noktası; Karadut FM

Karadut FM, yayınlarında 'ümmetin buluşma noktası' sloganını kullanmaktadır. Kurulduğu günden bu yana büyük bir disiplin ile çalışan radyo kanalı gün içerisinde yayınladığı ilahiler, Kuran'ı Kerim meali ve dinletisi, Hadis-i Şerifler paylaşmaktadır. Radyo da yayınlanan ilahiler ise yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanmaktadır.

Karadut FM'in Adıyaman'da karasal yayın yaptığını belirttik. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Karadut FM'i dinleyebilirsiniz. Ayrıca Karadut FM'in mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Karadut FM'in yayınlarına kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

  • Web:www.karadutfm.com
  • Adres:Karadut, Adıyaman
  • Facebook:https://www.facebook.com/karadutfm.kahta/timeline?lst=1678853870%3A100002458207872%3A1561277297
  • Twitter:https://twitter.com/karadutfmkahta
  • Benzer Aramalar:Karadut FM