Karadeniz Havaları


Oy: 3.5 Toplam oylayan: 1
Karadeniz Havaları

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Karadeniz Havaları Radyosunun yayın merkezi İstanbul'da yer almaktadır. Günün her saatinde kesintisiz bir şekilde müzik yayını yapan radyo kanalı oldukça geniş bir kitleyi kapsamaktadır. Karadeniz Havaları Radyosu sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere Karadeniz yöresine ait türküleri paylaşmaktadır.

Karadeniz Havaları Radyosu sadece internet üzerinden yayın yaptığı için dünyanın dört bir yanına sesini duyurmayı başarmıştır. Oldukça sorunsuz bir içerik sunan radyo kanalı geniş bir alana hitap etmektedir. Karadeniz Havaları radyosu yöresel müzik dinlemek için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Karadeniz Havaları Radyosunda ağırlıklı olarak kemençe ve tulum duyulmaktadır. Ayrıca Karadeniz Bölgesinin en büyük sembollerinden bir tanesi olan horona da sıkça yer verilmektedir. Hareketli ve içinizi kıpır kıpır eden şarkıları dinlemek için Karadeniz Havaları Radyosunu dinleyebilirsiniz.


Karadeniz Havaları; İstanbul'un Sesi

Karadeniz Havaları 2016 senesinde yayın hayatına başlamıştır. Kendi alanında en iyilerden bir tanesi olan Karadeniz Havaları kanalı kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını devam ettirmiştir. Radyo Home bünyesinde yer alan radyo kanalı kaliteden ödün vermeden büyük bir disiplin içerisinde yayın yapmaktadır.

Radyo Home bünyesinde yer aldığı için oldukça kaliteli bir içeriğe sahiptir. Her ne kadar yeni sayılabilecek bir radyo kanalı olsa bile kaliteyi her zaman üst seviyede tutmaktadır. Dinleyicilerinin talepleri doğrultusunda yayın yapan radyo kanalı özenle seçtiği türküleri ve oyun havalarını radyosunda paylaşmaktadır.

Karadeniz Havaları Radyosu, teknik ekip olarak da oldukça başarılır. Dijital yayıncılık yapan radyo kanalı en iyi ses kalitesiyle yayın yapmayı hedeflemiştir. Aynı zamanda teknolojik ekipmanlara yer veren radyo kanalı sorunsuz ve kesintisiz bir yayına sahiptir.

Karadeniz Havaları radyosunun herhangi bir frekansı bulunmadığını ifade etmiştik. Yalnızca internet üzerinden yayın yapmaktadır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Karadeniz Havaları Radyosunu dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Karadeniz Havaları Radyosunu takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 212 437 85 85
  • Web:radyohome.com
  • Adres: Otakçılar Cad. No.78 Eyüp/İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohome/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo_home
  • Benzer Aramalar:Karadeniz Havaları