Karadeniz FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Karadeniz FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Karadeniz Fm


Yerel radyo kanalları içerisinden, verdiği kaliteli ve geniş bir şarkı türü seçeneği imkânı ile kendi yöresinde bulunan diğer bütün radyo kanallarından ayrılmaktadır. Çok uzun yıllardan beri, 90’lı yılların ilk zamanlarından itibaren yayın hayatını sürdüren Karadeniz FM, tüm ülkeye birbirinden değişik müzik çeşitleri ile kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

Aklınıza gelecek bütün şarkı türlerinden en güzel kesitleri canlı radyo çatısı altında dinlemeniz mümkündür. Bunlar içerisinde pop ya da rock ve fantezi türünde şarkıların bulunabileceği şarkıların yanı sıra, ayrıca Türk halk müziği ve Türk sanat müziği çeşitleri de yine kanal bünyesinde gün içerisinde çok sık sunulmaktadır. Her gün farklı birçok şarkının yayınlandığı bu güzel radyo kanalı bünyesinde herke aradığı bir şarkı türünü bulabilecek. Üstelik daha önce hiç duymadığı şarkı çeşitlerini de yine bu kanal bünyesinde dinleme imkânına erişebilecek.

En güzel ve neşeli radyo programları

Bir radyo için olmazsa olmazlar arasındaki en önemli durum hiç şüphesiz radyo programlarıdır. Bu sayede karedeniz kültürünün en güzel örneklerini bu radyo kanalı bünyesinde diğer tüm şarkılar ile harmanlanmış olarak bulabilir ve bu sayede son derece eğlenceli bir vakit geçirebilirsiniz. Birbirinden komik programlar ile eğlenceli bir zaman geçirirken, aynı zamanda belirli aralıklarla da en güze şarkıları dinleyebilirsiniz. Tüm ülkeye kaliteli bir yayın yapan bu radyo kanalını dinlemek için ise her nereden dinlemek isterseniz isteyin, siteye bir internet bağlantısı üzerinden giriş yaparak hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz. Cep telefonu ya da bir tablet ve bilgisayar üzerinde bunu yapabilir ve her noktadan her hangi bir bağlantı sorunu yaşamadan dinleme imkânına erişebilirsiniz.
 
En güzel şarkılar


Güncel olan bütün şarkı türlerini bu kanal bünyesinde bulmanız mümkündür. Üstelik karedeniz kültürünün çatısı altında tüm ülkeye yapılan yayın ile hem neşeli bir vakit geçirme şansı verilirken, hem de en güzel şarkıları bu sayede dinleme fırsatı bulabilirsiniz. Kesintisiz olarak 24 saat boyunca şarkı dinleme şansı için siteye giriş yaptıktan sonra hem bu harika radyoya bağlanabilirsiniz. Her kesim, aradığı bir şarkı türünü burada bulabilir.

Trabzon'un en neşeli radyo kanallarından bir tanesi olan Karadeniz FM gün içerisinde karasal yayınlarını da sorunsuz bir şekilde sürdürmektedir. Trabzon'da Karadeniz FM dinlemek için 98.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Karadeniz FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Karadeniz FM'i dinleyebilirsiniz. 

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0212 912 30 30
  • Web:https://www.karadenizfm.com.tr
  • Adres:Huzur Mah. Umar Sk. Orkun İş Merkezi, No:1/6, Sanayi-Sarıyer / İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/Karadenizfm982/
  • Twitter:https://twitter.com/Karadeniz_fm
  • Benzer Aramalar:karadeniz fm ankara, 93.3 karadeniz fm, mavi karadeniz fm, karadeniz fm top 40, karadeniz fm bursa, karadeniz fm top 20, slow karadeniz fm